.
 
.





Новини


19 жовт. 2020
Перемога в другому (презентаційному) турі обласного фестивалю «Освіта для здоров’я»
За результатами ІІ (презентаційного) туру фестивалю педагогічних ідей «Освіта для здоров’я»

19 жовт. 2020
Нагородження переможців конкурсу «Будь інженером - 2020!»
19 жовтня 2020 року в навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулося урочисте нагородження переможців відкритого конкурсу «Будь інженером-2020».

17 жовт. 2020
Результати конкурсу
15 жовтня 2020 року в управління освіти Енергодарської міської ради відбувся конкурс на посаду директора ЕНВК №1

Всі новини

Міська профспілка

 

 

  Презентація "Ти потрібен Профспілці, Профспілка потрібна тобі"

 

Угода    між управлінням освіти Енергодарської міської ради та Енергодарською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки   

 

Комісії із соціального страхування: правильно заповнюємо лікарняні листки працівників (стаття,  журнал "Головбух БЮДЖЕТ" №12 березень 2017)  

 

 

Голова організації

  ЧОРНИЙ МИКОЛА ДМИТРОВИЧ

  Адреса:

  м. Енергодар

  просп. Будівельників, 21

  3-й поверх, каб. №15

  Телефон: 6-29-72

  Прийом громадян:

  ПОНЕДІЛОК: 10.00 -12.00

  СЕРЕДА: 13.00 - 15.00

 

  Бухгалтер організації:

  БРОМОТ ВІКТОРІЯ БОГДАНІВНА

  Телефон: 6-29-72

  Понеділок-четвер: 09.00-16.00

  П'ятниця: 09.00-15.00

  Обідня перерва: 12.00-13.00

 

СТРУКТУРА

ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

(ЕМОППОН)

ПЕРВИННІ ПРОФСПІЛКОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Назва закладу

П І Б голови ПК

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

ОЛЕЙНІКОВА ОКСАНА ВАСИЛІВНА

ЕНВК №1

РИБОЛОВА ГАЛИНА ІВАНІВНА

ЕЗОШ №2

ПАВЛЮК СВІТЛАНА ІВАНІВНА

ЕБГ «ГАРМОНІЯ»

ОЛЕЙНІКОВА КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА

ЕЗОШ №4

ФЕДЬКО ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА

ЕНВК №5

ЄРМАК МАРІЯ МИХАЙЛІВНА

ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6

БЄЛАН ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЕЗОШ№7

КЛЕМЕНТЬЄВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

ЕНВК «ЗНЗ–МНВК»

ПАРНАК ІВАН ГРИГОРОВИЧ

ЕБЛ

ГРИГОР'ЄВ АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ

ДНЗ №3

БАБИЧ СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА

ДНЗ №4

ЛАВРЬОНОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

ДНЗ №5

ВОЛОШИНА ОЛЬГА ГЕННАДІЇВНА

ДНЗ№7

НАРІЖНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

ДНЗ№8

ВЕРСЕТІЛОВА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА

ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9

БАШАКОВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

ДНЗ№ 10

ПОВАРНІНА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

ДНЗ№12

РЕКУНЧАК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРІВНА

ДНЗ№13

МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА

ДНЗ№14

СИТНИК ІННА ГЕННАДІЇВНА

ДНЗ№15

СТРАТОВИЧ ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

ДНЗ№16

НЕТЬОСОВА АННА СЕМЕНІВНА

ЦТКС

УРАКОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

КЮМ

СЕНІЧ ВІКТОРІЯ В`ЯЧЕСЛАВІВНА

НМЦ

ТЕРПІМОВА ВІТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

ЦДЮТ

ЛІТВІНСЬКА ІРИНА МИХАЙЛІВНА

ЕМАН

ГОРДОВЕНКО ОЛЕНА СТЕПАНІВНА

ІРЦ ВОЛЖАНІНА ОЛЕНА В`ЯЧЕСЛАВІВНА