.
 
.





Новини


28 лист. 2021
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з екології
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з екології, в якому взяли участь 13 здобувачів освіти (10-11 класи)

28 лист. 2021
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання/технології
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання/технології, в якому взяли участь 34 здобувачів освіти (7-11 класи). З них 21 дівчина та 13 хлопців

27 лист. 2021
Олімпіада з російської мови
27 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з російської мови, в якому взяли участь 21 учень (8-11 класи)

Всі новини

Графік прийому батьків директорами ЗДО

Прийом батьків в ЗДО міста на  2020-2021 н.р.

Назва закладу

Керівник (П.І.Б., тел.сл.)

Дні прийому батьків

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) «Світлячок» №3

 Панченко Алла Вікторівна.

 роб. тел.. (06139) 3-13-29

Понеділок 08.30-09.30

Четвер 16.15-17.15

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) «Чебурашка»№4

 Чеботарь Ольга Олексіївна,

  роб.тел.(06139) 3-26-20

Понеділок 09.00-10.00

Четвер 15.30-17.30

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) компенсуючого типу «Золотий ключик» №5

Макеєва Ніна Степанівна,  

роб.тел.(06139)3-21-91

Понеділок 09.00-11.00

Четвер 15.00- 17.00

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) «Теремок» №7

Северухіна Олена Дмитрівна,

роб. тел. (06139) 5-05-43

Вівторок 15.30-17.30

П`ятниця 07.30-08.30

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) «Веселка» №8

Шорш Світлана Леонідівна,

роб.тел.(06139)6-22-63

Вівторок 16.00-17.00

П’ятниця 08.00-09.00

Дошкільний навчальний заклад   (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» №10

Чергик Людмила Анатоліївна,

роб. тел. (06139) 5-83-15

Вівторок 16.00 - 17.30

П’ятниця 08.00 - 10.00

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» №12

Липинська Тетяна Іванівна,

роб. тел. (06139) 5-25-67

Понеділок 16.00-17.00

П’ятниця 07.00-08.00

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) «Золота рибка» №13

Голова Валентина Дмитрівна

роб. тел.(06139) 3-22- 45

Четвер 16.30-17.30

П’ятниця 09.00-10.00

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) «Горобинка» № 14

Дмитрюк Наталія Григорівна,

роб.тел. (06139)6-64-17

Вівторок 08.00-09.00

Четвер 16.00-17.00

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) комбінованого типу

«Джерельце» № 15

Невмивака Ірина Костянтинівна ,

 роб. тел.  (06139) 6-49-31

Понеділок 7.00-8.00

Вівторок 16.00-17.00

Четвер 16.00-17.00

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) «Сопілочка» № 16

Кретиніна Світлана Юріївна,

 роб..тел. (06139) 5-15-20

Вівторок 09.00 - 11.00

Четвер 15.00 - 17.00

Навчально-виховний комплекс  «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад»   № 9

Деркач Валентина Олексіївна,

 роб.тел. (06139) 6-18-72

Вівторок 16.00-18.00

Четвер 16.00-18.00

Навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітній навчальний заклад І ст. - Дошкільний навчальний заклад»   № 6

Марієва Ірина Геннадіївна, роб.тел.(06139) 3-21-27

Понеділок 10.00-12.00 П’ятниця 15.00-17.00