.
 
.





Новини


17 черв. 2021
16.06.2021 в управлінні освіти відбулися засідання колегії управління та нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста
16.06.2021 в управлінні освіти відбулися засідання колегії управління та нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

14 черв. 2021
Вітаємо переможців обласних фестивалів!
І знову переможний зорепад серед закладів дошкільної освіти міста Енергодар!

14 черв. 2021
11 червня 2021 року проведено підсумкове засідання міського методичного об’єднання вчителів математики м. Енергодара.
11 червня 2021 року проведено підсумкове засідання міського методичного об’єднання вчителів математики м. Енергодара.

Всі новини

Вітаємо переможців обласних фестивалів!

14 черв. 2021
І знову переможний зорепад серед закладів дошкільної освіти міста Енергодар!

І місце  в Обласному  фестивалі фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року-2021) посіла Сухорукова Галина Володимирівна, вихователь ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

Обласний фестиваль «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей»

В номінації «Художня креативність»

І місце -  Брекатніна Тетяна Олександрівна,  вихователь ДНЗ №3, Жук Ганна Валентинівна, вихователь ДНЗ №7, Поліщук Тетяна Григорівна, вихователь ДНЗ №13.

ІІ місце - Алексеєва Олена Геннадіївна, вихователь ДНЗ №7;  Іванова Ольга Вікторівна, вихователь ДНЗ №15; Устименко Віта Олександрівна, вихователь ДНЗ №12.

В номінації «Коли картина оживає»

І місце - Скачок Світлана Василівна, вихователь ДНЗ №13;

ІІІ місце - Ярмак Оксана Іванівна, вихователь ДНЗ №7.

Обласний фестиваль «Перлинки Запорізького краю»

В номінації «Народна хореографія»

ІІ місце - Фофанова Олена Григорівна, керівник гуртка ДНЗ №5,

 Задорожня Тетяна Володимирівна, музичний керівник ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№9.

В номінації «Сучасна хореографія»

І місце - Сендецька Ірина Вікорівна, музичний керівник ДНЗ №16;

ІІ місце - Голуб`ятникова Надія Михайлівна, керівник гуртка ДНЗ №7.

В номінації «Сюжетна хореографія»

ІІ місце - Динис Світлана Михайлівна, музичний керівник ДНЗ №13.

Пишаємося творчими колективами закладів дошкільної освіти нашого міста!