.
 
.

Новини


13 трав. 2021
Вітаємо переможців конкурсу «Будь інженером - 2021» !
«Будь інженером!» - це конкурс відкритий для усіх десятикласників, що бажають випробувати свої знання з математики, фізики та хімії.

13 трав. 2021
Вітаємо переможницю конкурсу «Господиня свого краю-2021»
Цього року гордістю міста Енергодара стала Наталія Ясінська

29 квіт. 2021
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Всі новини

ММО закладів дошкільної освіти підводять підсумки роботи за рік

19 квіт. 2021
Міські методичні об’єднання закладів дошкільної освіти почали підводити підсумки роботи за рік

           Міські методичні об’єднання закладів дошкільної освіти почали підводити підсумки роботи за рік та визначати завдання на наступний. 15-16 квітня провели підсумкові засіданняММО вихователі дітей молодшого (керівник - вихователь-методист ДНЗ №12 Світлана Петренко) та старшого дошкільного віку (керівник - вихователь-методист ДНЗ №8Світлана Бойко).

             Під час  засідання  вихователі  дітей молодшого віку розглянули питання щодо методів та форм роботивихователя, спрямованих на формування у дошкільників компетентного ставлення до власногоздоров’я, а педагоги дітей старшого дошкільного віку опрацювали теоретичніосновиформуваннякреативності у дітей старшого дошкільноговіку.

              Завданням на наступний 2021-2022 навчальний рік було визначено «Впровадження в роботу закладів дошкільної освіти міста Базового компонента дошкільної освіти за освітніми напрямами з урахуванням вікових особливостей дошкільника».