.
 
.

Новини


13 трав. 2021
Вітаємо переможців конкурсу «Будь інженером - 2021» !
«Будь інженером!» - це конкурс відкритий для усіх десятикласників, що бажають випробувати свої знання з математики, фізики та хімії.

13 трав. 2021
Вітаємо переможницю конкурсу «Господиня свого краю-2021»
Цього року гордістю міста Енергодара стала Наталія Ясінська

29 квіт. 2021
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Всі новини

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу!

23 груд. 2020
З приємністю інформуємо про те, що серед переможців V міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових та мистецьких робіт ім. Володимира Маняка та Лідії Коваленко, метою якого є активізація наукової, творчої діяльності молоді в збереженні пам’яті про голод-геноцид 1932-1933 років, є учениці та вчителі нашого міста.

     У номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти» учениці 10 класу ЕНВК №1, вихованки гуртка «Історичне краєзнавство» отримали:

диплом 1 ступеня та грошову винагороду 5 тис. грн. - Валерія Чеботок, за творчу роботу (малюнок) «Замість "світлого майбутнього" – у вічність»;

диплом з відзнакою та грошову винагороду 1 тис. грн    -  Софія Стаднік,  за творчу роботу (триптих) «Трагедія Голодомору 1932–1933 рр. ("Завдання партії – за будь яку ціну! ", "Хто з них допоможе? Сталін або Боже", "Великі амбіції – великі жертви")»;

диплом з відзнакою та грошову винагороду 1 тис. грн    -  Вікторія Шишко, за творчу роботу (малюнок) «Першій державі – хліб!».

      У номінації «Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/ викладачів  закладів вищої освіти» отримали – диплом 3 ступеня та  грошову винагорода 2 тис. грн отримали - Черненко Аліна Ігорівна, вчителька історії та правознавства ЕНВК № 1, Вікторія Миколаївна Сущенко, вчителька історії та правознавства ЕЗОШ № 4 за розробку навчальної настільної гри «Трагедія Голодомору 1932–1933 рр.».