.
 
.

Новини


19 жовт. 2020
Перемога в другому (презентаційному) турі обласного фестивалю «Освіта для здоров’я»
За результатами ІІ (презентаційного) туру фестивалю педагогічних ідей «Освіта для здоров’я»

19 жовт. 2020
Нагородження переможців конкурсу «Будь інженером - 2020!»
19 жовтня 2020 року в навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулося урочисте нагородження переможців відкритого конкурсу «Будь інженером-2020».

17 жовт. 2020
Результати конкурсу
15 жовтня 2020 року в управління освіти Енергодарської міської ради відбувся конкурс на посаду директора ЕНВК №1

Всі новини

Результати змагань серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвячені тижню туризму

21 вер. 2020
17 вересня 2020 року серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти було проведено змагання, присвячене тижню туризму.

З метою популяризації туризму, спортивного орієнтування та організації змістовного дозвілля учнів міста, 17 вересня 2020 року серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти було проведено змагання, присвячене тижню туризму. Організаторами даного заходу був педагогічний колектив Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту.

У заході прийняли участь команди 5-х класів всіх закладів загальної середньої освіти міста загальною кількістю 44 особи.

До участі у змаганнях були допущені діти з основною та підготовчою групою здоров’я відповідно до заявки, затвердженої директором та погодженої медичним працівником закладу.

В цьому навчальному році формат проведення змагання був змінений: команди приходили на захід у визначений час згідно з попереднім жеребкуванням.

Задача кожної команди полягала у проходженні двох дистанцій «Фріроуп» (6 етапів) та «Лабіринту-орієнтування» (5 контрольних пунктів). Безпека дітей під час проходження дистанції «Фріроуп» забезпечувалась представниками від команд та суддями на етапах. Кожен учасник команди намагався швидко і правильно пройти дистанцію, щоб в подальшому стати лідерами змагання.

За результатами кожної дистанції були визначені переможці етапів. На дистанції «Фріроуп»: 1 місце виборола команда ЕЗОШ №2, 2 місце – команда ЕЗОШ №7, 3 місце – команда ЕБЛ. На етапі «Лабірінт-орієнтування»: 1 місце виборола команда ЕБГ «Гармонія», 2 місце – команда ЕЗОШ №7, 3 місце – команда ЕЗОШ №4.

В загальному заліку змагань серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвяченому тижню туризму: І місце виборола команда ЕЗОШ №7 (вже другий рік підряд), ІІ місце – команда ЕЗОШ №2, ІІІ місце – команда ЕБЛ. Вітаємо всіх з перемогою!

 

                                                                                                                                                      Юлія Кудла, головний спеціаліст

                                  відділу шкіл та позашкільних закладів

                                                                                                                                            управління освіти міської ради