.
 
.

Новини


23 вер. 2020
23.09.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада
23.09.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

21 вер. 2020
Результати змагань серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвячені тижню туризму
17 вересня 2020 року серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти було проведено змагання, присвячене тижню туризму.

9 вер. 2020
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Енергодарської міської ради Запорізької області.

Всі новини

Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО

29 лип. 2020
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

  В обласному фестивалі фахової майстерності «Світ довкілля» (Методист року-2020»)  ІІ місце посіла вихователь ДНЗ №3 Тімоніна Ольга Сергіївна.

    В обласному фестивалі «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей»  серед педагогічних працівників, в якому взяли участь 41 педагог у номінації «Коли картина художника оживає…»  І місце посіла Скачок Світлана Василівна, а  у номінації «Художня креативність» ІІ місце посіла Поліщук Тетяна Григорівна.  Це талановиті вихователі ДНЗ №13!

   На обласний фестиваль музично-театральної творчості серед дітей старшого дошкільного віку «Перлинки Запорізького краю» було представлено 10 колективів області. В номінації «Українська народна казка» перемогу отримав колектив ДНЗ №3 (І місце),  в номінаціях «Казка народів світу» та «Авторська казка» ІІ місце посіли колективи ДНЗ №16 та ДНЗ №13.

   В обласному фестивалі-виставці фотомистецтва для закладів дошкільної освіти 2020 «Україна-рідний край: історія довкілля Запорізької області» взяли участь 24 заклади області,  які представили 38 авторських  робіт.  Наші педагоги  отримали перемоги у наступних номінаціях: 

 

«Людина-легенда»

ІІІ місце – Бобкова Вікторія Олександрівна, вихователь ДНЗ №3  за фотоматеріали «Від Снігурочки в «Світлячку» до його директора.

 

«Життя дитини в дитячому садочку»

ІІІ місце – Криворука Ірина Іванівна, вихователь ДНЗ №5 за фотоматеріали «Першотравневе свято»;

 

«Традиції в дошкільному просторі»

ІІ місце – Поліщук Тетяна Григорівна, вихователь ДНЗ №13 за фотоматеріали «Немає переводу добрим звичаям народу»;

 

«Маленькі українці в сучасному освітньому просторі»

І місце – Закітня Галина Олександрівна, вихователь-методист ДНЗ №5 за фотоматеріали «Великодні клопоти»

ІІІ місце – вихователь-методист ДНЗ №10 Вовк Наталя Миколаївна за фотоматеріали «Любов до рідного краю-починається з дитячого садка».

 

Вітаємо наших талановитих педагогів-дошкільників та бажаємо нових творчих успіхів!