.
 
.

Новини


28 лист. 2021
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з екології
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з екології, в якому взяли участь 13 здобувачів освіти (10-11 класи)

28 лист. 2021
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання/технології
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання/технології, в якому взяли участь 34 здобувачів освіти (7-11 класи). З них 21 дівчина та 13 хлопців

27 лист. 2021
Олімпіада з російської мови
27 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з російської мови, в якому взяли участь 21 учень (8-11 класи)

Всі новини

Запис до дитячого садка

Для здійснення електронної реєстрації дитини щодо отримання місця в дошкільному навчальному закладі необхідно на сторінці ІСУО ДНЗ (дошкілля) вибрати певний дошкільний навчальний заклад та перейти на сторінку навчального закладу, що розміщено на ІСУО.

 

На кожній сторінці закладу в нижній частині є посилання на Електронну реєстрацію в дошкільний навчальний заклад . Для успішної реєстрації користувач повинен створити власний кабінет на даному порталі. Реєстрація проводиться згідно з покроковою інструкцією, яка розміщена на порталі реєстрації.

 

В подальшому користувач має можливість відстежувати статус поданої заявки і просування черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію, про черги в дошкільні навчальні заклади в перспективі на 5 років, дізнатися всю необхідну інформацію про кожен дошкільний навчальний заклад міста.

 

Примітка:

Якщо у користувача немає доступу до мережі Інтернет він можете звернутися до управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області за адресою: 71503 м. Енергодар, просп. Будівельників буд.21 каб. №28

 

Адміністратор електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади м. Енергодара: Олейнікова Оксана Василівна, завідувач сектора дошкільної освіти управління освіти Енергодарської міської ради.

 

Прийом відвідувачів:

понеділок з 15.00-17.00

четвер з 13.15.-17.00.

Телефон для довідок: (06139) 6 06 76

З метою отримання направлення до закладу дошкільної освіти необхідно звернутися до управління освіти Енергодарської міської ради за адресою: 

 

м. Енергодар, просп. Будівельників, буд. 21, каб. №28 (Олейнікова Оксана Василівназавідувач сектора дошкільної освіти) у часи прийому:

 

понеділок з 15.0017.00

четвер з 13.1517.00

 

Телефон для довідок: (06139) 6 06 76

 

та надати документи за таким переліком:

 

  • медична довідка дільничного лікаря про стан здоров’я дитини  з відповідним висновком, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • медична довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • документи, що підтверджують особу (батьків або осіб, які їх замінюють),  що звертаються за направленням;
  • документи про пільги щодо оплати за харчування (за наявності).

 

Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється за направленням управління освіти (персональним або списком згідно з електронною чергою).

Відповідно до п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою КМУ від 12.03.2003 №305 (зі змінами), прийом дітей здійснює директор закладу дошкільної освіти протягом календарного року на підставі заяви батьків за направленням управління освіти.

Для зарахування дитини батькам необхідно звернутися до директора закладу дошкільної освіти та надати такі документи:

1) направлення управління освіти;

2) медична довідка дільничного лікаря про стан здоров’я дитини з відповідним висновком, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

3) медична довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

4) свідоцтво про народження дитини;

5) документи, що підтверджують особу батьків або осіб, які їх замінюють,  які звертаються до закладу.