.
 
.





Новини


19 жовт. 2020
Перемога в другому (презентаційному) турі обласного фестивалю «Освіта для здоров’я»
За результатами ІІ (презентаційного) туру фестивалю педагогічних ідей «Освіта для здоров’я»

19 жовт. 2020
Нагородження переможців конкурсу «Будь інженером - 2020!»
19 жовтня 2020 року в навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулося урочисте нагородження переможців відкритого конкурсу «Будь інженером-2020».

15 жовт. 2020
Досягнення освітян нашого міста
12-14 жовтня 2020 року освітяни міста Енергодара взяли участь у XІІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Всі новини

Централізована бухгалтерія

 

 

 

ЛЄВАНОВА

Інна Михайлівна 

головний бухгалтер

каб. № 17 (3-й поверх)

т. 4 02 97

 

 

КНЯЗЄВА

Тетяна Анатоліївна

заступник головного бухгалтера

каб. № 16 (3-й поверх)

т. 6 07 54

 

 

НЕЧАЄНКО

Олена Григорівна

заступник головного бухгалтера 

каб. № 16 (3-й поверх)

т. 6 07 54


Сектор планування та аналізу

 

Економісти

  Бакінська Лариса Василівна

каб. № 23

(3-й поверх)

6 07 58

  Шуміліна Світлана Володимирівна

 Васильєва  Марина Олександрівна

Соболєва Ольга Сергіївна   

 

 

Сектор з обліку розрахунків

 

Бухгалтери

  Міщенко Світлана Василівна

каб. № 21

(3-й поверх)

6 17 02

   Поліщук Наталія Євгенівна

   Галуненко Тетяна Олександрівна

 

Сектор розрахунків заробітної плати

 

Завідувач сектору

  Воронкова Любов Федорівна

каб. № 1

(2-й поверх)

6 40 17

Бухгалтери

  Кружкова Світлана Костянтинівна

   Лата Таїсія Анатоліївна  

каб. № 13

(2-й поверх)

6 24 46

  Бикова Оксана Миколаївна

  Кутова Любов Василівна

  Ноша Ірина Павлівна

 Трохимчук Ольга Олександрівна

  Касанюк Ольга Федорівна

каб. № 14

(2-й поверх)

6 30 49

  Сербінова Юлія Іванівна

 

Сектор обліку матеріальних цінностей

 

Завідувач сектору

  Курмаз Неля Яківна

каб. № 7

(2-й поверх)

 6 39 94

Бухгалтери

  Кучеренко Інна Павлівна

  Грущенко Світлана Романівна

каб. № 6

(2-й поверх)

  Стасевич Валентина Володимир.

 

Сектор розрахунків по харчуванню

 

Бухгалтери

  Сиротіна Олена Андріївна

каб. № 2

(2-й поверх)

6 25 63

  Качинська Інна Вікторівна

  Шаповал Євдокія Михайлівна

  Васильєва Надія Миколаївна

каб. № 5

(2-й поверх)

6 04 24

  Соколова Олена Сергіївна

  Юдинських Світлана Іванівна