.
 
.





Новини


16 лист. 2018
Оперативна нарада головного спеціаліста відділу шкіл та позашкільних закладів Павлової Ю.О. і головного спеціаліста сектора дошкільної освіти Овчарової Н.М. з соціальними педагогами та психологами
15.11. 2018 о 10.00 в актовій залі ЕНВК №1 відбулась оперативна нарада головного спеціаліста відділу шкіл та позашкільних закладів Павлової Ю.О. і головного спеціаліста сектора дошкільної освіти Овчарової Н.М. з соціальними педагогами та психологами закладів освіти міста

12 лист. 2018
Інформаційно-методична нарада з вчителями–логопедами логопедичного пункту управління освіти.
07.11.2018 відбулася інформаційно-методична нарада у начальника управління освіти з вчителями–логопедами логопедичного пункту управління освіти.

12 лист. 2018
Інструктивно-методична нарада щодо особливостей організації освітнього середовища в 1-х класах НУШ
31 жовтня 2018 року на базі НМЦ проведено інструктивно-методичну нараду з теми «Особливості організації освітнього середовища в 1-х класах Нової української школи

29 жовт. 2018
Міський зліт-змагання серед працівників закладів освіти міста
Про результати проведення міського зльоту-змагання серед працівників закладів освіти

24 жовт. 2018
Колегія управління освіти
24.10.2018 о 10.00 відбулося засідання колегії управління освіти

24 жовт. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти
24.10.2018 о 08.30 в актовій залі управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

Всі новини

Позашкільна освіта

У цьому розділі розміщено інформацію про гуртки, які функціонують в закладах позашкільної освіти, підпорядкованих управлінню, в 2018/2019 н. р., за відповідними напрямами роботи

 

Художньо-естетичний напрям –  забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та здобуття практичних навичок, оволодіння знаннями в сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва

 

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Вокальний гурток «Віночок»

Ляшко Н.В.

1

9-11

Гурток естрадного вокалу «Мрія»

Долгополова Т.О.

1

11-16

Гурток естрадного вокалу

Долгополова Т.О.

1

6-7

Гурток ВІА «Міленіум»

Усачов М.С.

1

14-16

Гурток ВІА "Кіп Клеп"

Кононенко К.В.

1

12-16

Гурток естрадного вокалу "Рапсодія"

Іванова С.М.

1

14-16

Гурток народної пісні «Калинонька»

Марієв С.М.

1

8-10

Гурток «Веселі нотки»

Марієв С.М.

1

6-8

Вокальний гурток «Бемолька»

Булатова І.Г.

1

6-9

Гурток естрадного вокалу «Аккорд»

Булатова І.Г.

1

12-15

Гурток вокального співу

Савченко Ю.О.

1

9-12

Фольклорний колектив «Дніпряночка»

Вінс І.В.

1

6-10

Гурток авторської пісні

Савченко Ю.О.

1

10-15

1

9-11

Театр танцю «Ельдорадо»

Петришак І.І.

3

5-15

Хореографічний гурток «Бруклін»

Белянінова О.О.

1

11-13

Хореографічний гурток «Феєрія»

Долгополова Т.О.

2

9-16

Театр ляльок

Криворот О.В.

1

10-14

Літературна  майстерня

Рубінська Н.П.

1

9-13

Гурток «Ігротехніки»

Глєбова Т.О.

1

11-16

 

 

Туристсько-краєзнавчий напрям спрямовується на залучення до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, світової цивілізації, географічних, етнографічних, історичних об'єктів і явищ соціального життя, оволодіння практичними уміннями та навичками з туризму та краєзнавства

 

 

ЕЦТКС, тел. (06139)5-37-00

Юний турист

Попротський С. М.

1

9-11

Юні  туристи-краєзнавці

Скупа О.С.

 

4

9-12

вакансія

9-12

Фесенко Г.А.

9-12

Мильнікова Н.В.

9-12

Спортивне орієнтування

Закржевський В.

 

3

8-13

Мильнікова Н.В.

12-15

Попротський С. М.

10-15

Туристське багатоборство

Кулєпов Є.О.

1

12-15

Пішохідний туризм

Скупа О.С.

11

10-12

Романов  М.С.

10-12

Романов  М.С.

10-12

Мильнікова Н.В.

12-14

Козловська Л.А.

12-14

вакансія

13-15

вакансія

13-15

Кулєпов Є.О.

13-15

Кулєпов Є.О.

13-15

Першин Ю.М.

13-15

Першин Ю.М.

13-15

Історичне краєзнавство

Попротський С.М.

 

 

4

11-15

Самойлова І.А.

11-15

Попротський С.М.

11-15

Романов М.С.

12-15

Природниче краєзнавство

Макарук О.С.

 

3

11-13

Гаркавенко О.В.

12-14

Закржевська С.М.

13-15

Скаут

Ленінець  Г.В.

 

3

10-13

Ленінець Г.В.

10-13

Ленінець Г.В.

10-13

Юні лучники

Гаркавенко О.В.

1

13-15

Юні краєзнавці

Ленінець Г.В.

1

9-12

Край, в якому я живу

Мильнікова Н.В.

1

9-12

Юні екскурсоводи

Самойлова І.А.

1

13-14

Літературне краєзнавство

Малахова О.І.

1

10-11

 

 

Еколого-натуралістичний напрям передбачає оволодіння знаннями про навколишнє середовище, формування екологічної культури особистості, набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, формування знань, навичок в галузях сільського господарства: квітництво, лісництво, садівництво, грибівництво, бджільництво

 

ЕЦТКС, тел. (06139)5-37-00

Природа рідного краю

Кузєванова О.І.

 

3

7-10

Гаркавенко О.В.

7-10

Силіна О.І.

7-10

Природа і творчість

Частухіна С.Д.

 

3

8-13

Силіна О.І.

8-13

Рослини-символи України

Кузєванова О.І.

1

6-8

Юні акваріумісти

Частухіна С.Д.

1

10-12

Екологічне краєзнавство

Силіна О.І.

1

10-13

Любителі домашніх тварин

Кобзєва Т.В.

1

9-12

Юні друзі природи

Фесенко Г.А.

1

10-11

Гаркавенко О.В.

1

10-11

Людина і довкілля

Ясінська Н.В.

1

13-15

Екосвіт

Сежченко І.М.

1

7-10

Лікарські рослини

Сежченко І.М.

2

10-15

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Гідробіологія

Нєчкіна О.О.

5

7-10

Науково-технічний напрям забезпечує набуття техніко-технологічних умінь та навичок, розширення наукового світогляду, підготовку до активної науково-дослідної роботи, оволодіння сучасною технікою та технологіями

 

ПЗ ЦДЮТ, тел. (06139) 6-25-81

Студія «Таіс»: «Золоті руки»

Мосунова Т.Г.

1

8-10

Гурток «Різьблення по дереву»

Пантєєва Р.М.

1

11-15

Гурток «Художня обробка деревини»

Саломатова А.В.

1

10-15

Гурток «Витинаночка»

Бєгіна О.В.

1

9-14

Гурток «Чарівні долоньки»

Пелюх Ю.А.

1

8-13

Гурток «Рукодільниця»

Пелюх Ю.А.

1

10-15

Гурток «Вишивка стрічками»

Радєва С.В.

2

9-14

Гурток «Дизайн»

Пантєєва Р.М.

1

10-14

Гурток «М’яка іграшка»

Куц Н.В.

3

6-10

Гурток «Фітодизайн»

Федько А.П.

2

7-10

Гурток «Флористика»

Проценко С.О.

1

9-11

Гурток «Маленькі чарівники»

Піддубня Я.В.

1

8-11

Гурток «Солоне тісто»

Гулак В.Г.

3

7-10

Гурток «Художній дизайн»

Гулак В.Г.

1

10-14

Гурток «Сувенір»

Полтавець Л.М.

3

8-11

Гурток «Таіс»: «Театр моди»

Полтавець Л.М.

1

14-17

Гурток «Валяння вовни»

Ткаченко  В.В.

1

8-11

Гурток «Художній творчий розвиток дітей»

Ткаченко  В.В.

2

6-8

Гурток "Чарівна палітра"

Бєгіна О.В.

1

9-14

Гурток "Візерунок"

Солодовник С.Ю.

2

7-11

Гурток «Батик»

Пантєєва Р.М.

2

8-17

Гурток «Каляка-маляка»

Філіппович О.В.

4

5-9

Студія образотворчого мистецтва

Криворот О.В.

2

5-12

Гурток «Дизайн одягу»

Шабазова С.В.

2

10-14

Гурток «Технічний дизайн »

Проценко С.О.

3

7-10

Гурток «Початкове технічне моделювання»

Саломатова А.В.

2

8-11

Гурток «Комп’ютерна
графіка»

Ткаченко В.В.

1

13-15

Студія дитячої анімації

Малахова С.В.

1

8-10

Гурток «Комп’ютерні
технології»

Мосунова  Т.Г.

1

13-15

Гурток «Художня комп’ютерна
анімація»

Брилиста Н.В.

1

12-14

Гурток «Медіакультура»

Семеренко С.І.

1

10-15

Гурток «Авіамоделювання»

Максименко В.А.

2

8-12

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Юний судноводій

Кічкар С.О.

1

13-15

Суворов В.М.

1

12-14

Юний судномеханік

Волошин С.Л.

1

12-15

Юний боцман

Бойко Л. А.

1

10-11

1

9-10

Морський дизайн

Хілько Н.А.

6

7-10

Судновий кухар

Сур Л.В.

1

9-12

Початкове моделювання

Месевря В.В.

2

9-11

Дослідницько-експериментальний напрям сприяє залученню до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також створенню умов для творчого самовдосконалення та виявлення, розвитку і підтримки юних талантів та обдарувань

 

 

ЕМАН, тел. (06139) 6-26-36

Мовознавства, філології та мистецтвознавства

Англійська мова

Джурляк О.О.

5

14-17

14-17

14-17

Ткаченко О.М.

14-17

14-17

Німецька мова

Гацько О.М.

2

14-17

14-17

Українська ділова мова

Волохова О.О.

4

14-17

14-17

14-17

14-17

Риторика

Милашенко-Вертегел Л.П.

1

14-17

Українська мова та література

Швайковська В.М.

4

14-17

Бондаренко А.В.

14-17

Коновалова В.В.

14-17

Фольклористика

Коновалова В.В.

1

14-17

Зарубіжна література

Зозуленко М.В.

1

14-17

Юзва Р.С.

1

14-17

Ляпіна Л.І.

1

14-17

Мистецтвознавство

Джурляк О.О.

1

14-17

Авдєєва Г.І.

1

14-17

Літературна творчість

Зозуленко М.В.

1

14-17

Журналістика

Стаценко К.С.

3

14-17

14-17

14-17

Історії, географії та суспільних наук

Правознавство

Сировий О.В.

8

14-17

14-17

14-17

Пришляк М.І.

14-17

14-17

14-17

Бондажевський П.М.

14-17

Мерзлякова О.О.

14-17

Історичне краєзнавство

Недобер І.Г.

5

14-17

Атаманюк О.В.

14-17

   Губарева С.Ф.

14-17

Черненко А.І.

14-17

Історія України

Погоріла Ж.М.

3

14-17

14-17

Пудло В.О.

14-17

Релігієзнавство

Грушовець О.Є.

1

14-17

Філософія

Пришляк М.І.

2

14-17

14-17

Географічне краєзнавство

Макарук О.С.

1

14-17

Всесвітня історія

Мерзлякова О.О.

2

 

14-17

Чиж В.С.

14-17

Археологічне краєзнавство

Атаманюк О.В.

1

14-17

Соціологія

Доброва Н.В.

3

14-17

Меленюк В.О.

14-17

14-17

Етнологія

Авдєєва Г. І.

2

14-17

Черненко А.І.

14-17

Географія

Мірошник Т.О.

1

14-17

Комп'ютерних технологій

Комп'ютерні технології

Московська М.М.

5

14-17

14-17

Шинкаренко М.М.

14-17

14-17

Хамуда В.В.

14-17

Хімії, біології та екології

Юний хімік

Лазарєва Т.П.

3

14-17

14-17

14-17

Валеологія

Лазарєва Т.П.

1

14-17

Хімія

Тімшина Л.М.

1

14-17

Юний біолог

Коток Л.М.

1

14-17

Біологія людини

Коток Л.М.

1

14-17

Юний еколог

Шпигун Л.І.

3

14-17

14-17

Іголкіна Я.В.

14-17

Агрономія

Коток Л.М.

1

14-17

Основи психології

Павленко Т.М.

1

14-17

Фізики, математики та економіки

Основи економічної теорії

Меленюк В.О.

6

14-17

14-17

14-17

Тивоненко Г.І.

14-17

14-17

Зикіна В.О.

14-17

14-17

Фізика

Кабакова О.В.

2

14-17

14-17

Фізико-технічний

Кабакова О.В.

1

14-17

Астрономія

Кабакова О.В.

1

14-17

Математика

Кучеренко Н.М.

3

14-17

14-17

Микитенко М.С.

14-17

Фізкультурно-спортивний або спортивний напрям забезпечує розвиток фізичних здібностей, необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістовного відпочинку і дозвілля, занять фізичною культурою і спортом, підготовку спортивного резерву для збірних команд України, набуття навичок здорового способу життя

 

ЕЦТКС, тел. (06139)5-37-00

Легка атлетика

Воробйова О.В.

9

7-12

Борисенко В.І.

9-14

Борисенко В.В.

8-13

Ураков Д.С.

9-14

Борисенко В.В.

11-16

Борисенко В.І.

11-16

Багатоборство

Борисенко В.В.

4

15-21

Борисенко В.В.

15-21

Ураков Д.С.

15-21

Ураков Д.С.

15-21

Бокс

Сарри Р.В.

9

7-12

Сарри В.Ю.

7-12

Сарри В.Ю.

7-12

Сарри В.Ю.

8-13

Сарри В.Ю.

9-14

Сарри Р.В.

11-16

Сарри В.Ю.

11-16

Сарри Р.В.

12-17

Сарри Р.В.

12-17

Спортивна акробатика

Шевченко А.В.

4

6-11

8-13

12-15

Горбатенко Ю.В.

6-10

Спортивна гімнастика

Шевченко А.В.

1

13-18

Міні-футбол

Хантицький В.О.

4

6-10

8-13

8-13

9-14

Баскетбол

Воробйова О.В.

3

10-12

11-14

12-15

Сумо

Воробйов А.А.

1

9-14

Вільна боротьба

Воробйов А.А.

1

8-13

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Вітрильний спорт

Новоскольцев А.Г.

2

11-14

14-17

Морське багатоборство

Кічкар С.О.

2

15-17

Новоскольцев А.Г.

13-16

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Гурток «Шахи»

Суханов В. Ю.

3

7-10

11-14

11-13

Гурток «Юні яхтсмени»

Максименко В.А.

2

7-14

7-14

 

Військово-патріотичний напрям забезпечує належний рівень підготовки до військової служби, виховання патріотичних почуттів та громадянської відповідальності

 

ПЗ "КЮМ" тел. (06139) 4-35-48

Юнга

Дємєхіна О.І.

5

7-9

8-10

10-11

10-11

10-11

Юний моряк

Комлєва О.С.

2

10-11

11-12

Зірниця

Сеніч В.В.

1

13-15

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Гурток "Школа джур"

Волков С.В.

1

11-13

Гурток "Козацькі розваги"

Волков С.В.

1

10-14

Гурток "Влучний стрілець"

Волков С.В.

1

13-16

Гурток "Хортинг"

Мазепа Л.М.

1

6-7

Гурток "Юні інспектори дорожнього руху"

Лудана І.О.

1

10-14

Соціально-реабілітаційний напрям забезпечує соціальне становлення та розвиток інтересів, здібностей, нахилів, потреб у самореалізації, підготовку їх до активної професійної та громадської діяльності, організацію їх змістовного дозвілля та відпочинку

 

 

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Гурток "Юний лідер"

Чорна О.Є.

1

14-15

Гурток «Шлях до себе»

Єрміна М.Е.

1

13-15

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Кают компанія "Лідер"

Месевря В.В.

1

13-15

Оздоровчий напрям забезпечує необхідні умови для змістовного відпочинку та передбачає оволодіння знаннями про здоровий спосіб життя, організацію їх оздоровлення, набуття і закріплення навичок, зміцнення особистого здоров'я і формування гігієнічної культури особистості

 

ЕЦТКС тел. (06139)5-37-00

Дитячий фітнес

Соченко Д.О.

6

6-11

Уракова О.М.

7-12

Горбатенко Ю.В.

8-13

Воробйова О.В.

8-13

Соченко Д.О.

8-13

Соченко Д.О.

8-13

Черлідінг

Соченко Д.О.

1

8-13

Настільний теніс

Хантицький В.О.

1

7-11

Оздоровча гімнастика

Уракова О.М.

1

7-11

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Плавання

Бакушкіна Л.С.

2

10-11

11-12

Гуманітарний напрям забезпечує розвиток здібностей, обдарувань, практичних навичок, оволодіння знаннями з основ наук соціально-гуманітарного циклу

 

ПЗ «ЦДЮТ», тел. (06139)6-25-81

Гурток "Superkids"

Предеін О.М.

5

5-10

Гурток "Совушка"

Подволоцька С.Б.

1

11-13

Гурток "Брайт-клуб"

Подволоцька С.Б.

1

5-6

Гурток "Розумники та розумниці"

Русанова Л.І.

5

5-6

Гурток естетичного виховання

Бєляєва Н.В.

4

5-6

Гурток "Пізнайко"

Плахотна Т.О.

1

5-6

Студія раннього розвитку дитини

Богушенко О.В.

3

5-6

Ткаченко В.В.

3

5-6

Долгополова Т.О.

3

5-6

Криворот О.В.

1

5-6

Ткаченко В.В.

1

5-6

Долгополова Т.О.

1

5-6