.
 
.






Новини


23 трав. 2018
Нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста
23.05.2018 о 08.30 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 34 особи.

22 трав. 2018
Графік проведення останніх дзвінків в закладах загальної середньої освіти у 2017-2018 н.р
Графік проведення останніх дзвінків в закладах загальної середньої освіти у 2017-2018 н.р

16 трав. 2018
ЗВІТУВАННЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА
Протягом червня 2018 року керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти звітують про свою діяльність за 2017-2018 навчальний рік

14 трав. 2018
Оголошення про проведення конкурсу для призначення на посаду директора Інклюзивно- ресурсного центру управління освіти Енергодарської міської ради
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

11 трав. 2018
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

27 квіт. 2018
IV-ий міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2018» серед учнів 8-х класів ЗЗСО
24 квітня 2018 року було проведено IV-ий міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2018» серед учнів 8-х закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі.

Всі новини

Позашкільна освіта

У цьому розділі розміщено інформацію про гуртки, які функціонують в закладах позашкільної освіти, підпорядкованих управлінню, в 2017/2018 н. р., за відповідними напрямами роботи

 

Художньо-естетичний напрям –  забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та здобуття практичних навичок, оволодіння знаннями в сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва

 

       
ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Вокальний гурток «Віночок»

Ляшко Н.В.

1

8-10

Гурток вокально-хореографічний «Мрія»

Долгополова Т.О.

1

11-16

Гурток естрадного вокалу

Долгополова Т.О.

1

5-6

Гурток ВІА «Міленіум»

Усачов М.С.

1

14-16

Гурток «Духовий оркестр»

Вакансія

1

10-13

Гурток "Кіп Клеп"

Кононенко К.В.

1

12-16

Гурток народної пісні «Калинонька»

Марієв С.М.

1

7-10

Вокальний гурток "Бемолька"

Булатова І.Г.

1

6-9

Гурток естадного вокалу "Аккорд"

Булатова І.Г.

1

12-15

Фольклорний колектив «Дніпряночка»

Вінс І.В.

2

6-8

13-17

Гурток авторської пісні

Савченко Ю.О.

2

10-15

8-10

Театр танцю «Ельдорадо»

Петришак І.І.

3

8-10

12-14

14-18

Хореографічний гурток «Бруклін»

Белянінова О.О.

1

10-12

Хореографічний гурток «Феєрія»

Долгополова Т.О.

2

8-10

11-16

Театральний гурток «Фантазія»

Аннєнкова С.О.

3

10-12

11-15

6-9

Театральний гурток «Комільфо»

Проказа Н.С.

1

11-16

Гурток «Поетична гостинна»

Савченко Ю.О.

1

11-15

 

Туристсько-краєзнавчий напрям спрямовується на залучення до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, світової цивілізації, географічних, етнографічних, історичних об'єктів і явищ соціального життя, оволодіння практичними уміннями та навичками з туризму та краєзнавства

 

ЕЦТКС, тел. (06139)5-37-00

Юний турист

Місецька О.С.

4

9-11

Карев О.М.

9-11

Фесенко Г.А.

9-11

Мильнікова Н.В.

9-11

Спортивне орієнтування

ПопротськийС.М.

2

9-15

Закржевський В.В

12-15

Туристське багатоборство

Місецька О.С.

1

13-15

Пішохідний туризм

Кулєпов Є.О.

12

10-12

Кулєпов Є.О.

10-12

Кулєпов Є.О.

13-14

Карев О.М.

10-12

Карев О.М.

10-12

Козловська Л.А.

10-11

Гаркавенко О.В.

13-14

ПопротськийС.М.

13-14

Першин Ю.М.

10-12

Першин Ю.М.

10-12

Мильнікова Н.В.

10-12

Мильнікова Н.В.

12-14

Скаутінг і краєзнавство

Ленінець Г.В.

2

10-13

10-13

Природниче краєзнавство

Ленінець Г.В.

4

12-14

Закржевська С.М.

12-14

Гаркавенко О.В.

12-14

Тоцька Т.В.

12-14

Історичне краєзнавство

ПопротськийС.М.

2

13-15

Романов М.С.

11-13

Літературне краєзнавство

Силіна О.І.

1

12-14

Юні лучники

Гаркавенко О.В.

1

13-14

Юні краєзнавці

Романов М.С.

1

9-12

Юні туристи-краєзнавці

Романов М.С.

1

9-12

 

Еколого-натуралістичний напрям передбачає оволодіння знаннями про навколишнє середовище, формування екологічної культури особистості, набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, формування знань, навичок в галузях сільського господарства: квітництво, лісництво, садівництво, грибівництво, бджільництво

 

ЕЦТКС, тел. (06139)5-37-00

Природа і творчість

Пастарнак І.Г.

3

8-14

Силіна О.І.

8-14

Самойлова В.В.

8-14

Валеологія

Пастарнак І.Г.

1

12-15

Юні екологи

Сежченко І.М.

2

6-13

6-13

Юні друзі природи

Ленінець Г.В.

3

10-11

Кузєванова О.І.

10-11

Пастарнак І.Г.

10-11

Природа рідного краю

Частухіна С.Д.

1

7-10

Екологічне краєзнавство

Тоцька Т.В.

2

11-16

Силіна О.І.

9-12

Юні лісівники

Тоцька Т.В.

1

13-15

Флористика і фітодизайн інтер.

Самойлова В.В.

1

12-17

Юні охоронці природи

Попротський С.М.

3

12-14

Фесенко Г.А.

12-14

Силіна О.І.

11-12

Основи цитології

Ясінська Н.В.

1

15-16

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Гідробіологія

Нєчкіна О.О.

 

 

 

5

7-8

7-8

8-9

8-9

10-11

Науково-технічний напрям забезпечує набуття техніко-технологічних умінь та навичок, розширення наукового світогляду, підготовку до активної науково-дослідної роботи, оволодіння сучасною технікою та технологіями

 

ПЗ ЦДЮТ, тел. (06139) 6-25-81

Студія «Таіс»: «Театр моди»

Мосунова Т. Г.

2

14-17

7-9

Гурток «Різьблення по дереву»

Пантєєва Р.М.

1

10-14

Гурток «Чарівні долоньки»

Пелюх Ю.А.

1

8-12

Гурток «Рукодільниця»

Пелюх Ю.А.

1

10-14

Гурток «Витинаночка»

Бєгіна О.В.

1

9-11

Гурток «Вишивка стрічками»

Радєва С.В.

1

12-15

Гурток «М’яка іграшка»

Куц Н.В.

3

10-13

7-9

6-8

Гурток «Фітодизайн»

Федько А.П.

2

9-12

7-9

Гурток «Чарівна майстерня»

Піддубня Я.В.

2

8-10

9-12

Гурток «Солоне тісто»

Гулак В. Г.

3

10-12

7-9

7-9

Гурток «Художній дизайн»

Пантєєва Р.М.

1

11-15

Гурток «Дизайн одягу»

Пивоварова Н.С.

1

10-13

Шабазова С.В.

1

10-13

1

10-13

Гурток «Сувенір»

Пивоварова Н.С.

1

8-10

Гурток «Вироби зі шкіри»

Пивоварова Н.С.

2

10-13

Богушенко О.В.

10-13

Гурток «Валяння вовни»

Ткаченко В.В.

1

9-13

Гурток «Художній творчий розвиток дітей»

Ткаченко В.В.

2

5-6

6-7

Гурток образотворчого
мистецтва: декоративний розпис

Сирова О.В.

1

9-12

Гурток "Чарівна палітра"

Бєгіна О.В.

2

9-12

10-14

Гурток "Візерунок"

Солодовник С.Ю.

2

6-8

8-10

Гурток «Батик»

Пантєєва Р.М.

2

13-16

7-9

Гурток «Каляка-маляка»

Філіппович О.В.

4

6-7

5-6

5-6

6-8

Гурток «Технічний дизайн»

Проценко С.О.

3

8-10

10-12

7-9

Гурток «Початкове технічне моделювання»

Саломатова А.В.

3

9-14

7-10

7-10

Гурток «Комп’ютерна
графіка»

Ткаченко В.В.

1

10-14

Гурток «Інформаційно-комунікаційні технології»

Гізьо-Колісник Н.В.

1

12-14

Гурток «Медіакультура»

Семеренко С.І.

1

10-15

Гурток «Авіамоделювання»

Кириченко В.І.

2

8-10

7-9

Гурток "Судномоделювання"

Максименко В.А.

1

7-14

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Юний судноводій

Кічкар С.О.

1

12-14

Юний судномеханік

Волошин С.Л.

1

12-15

Юний боцман

Бойко Л. А.

1

7-8

Морський дизайн

Хілько Н.А.

7

6-7

6-7

7-8

7-8

7-8

8-9

8-9

Судновий кухар

Сур Л.В.

1

12-15

Початкове моделювання

Месевря В.В.

2

8-10

8-10

Дослідницько-експериментальний напрям сприяє залученню до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також створенню умов для творчого самовдосконалення та виявлення, розвитку і підтримки юних талантів та обдарувань

 

 

ЕМАН, тел. (06139) 6-26-36

Мовознавства, філології та мистецтвознавства

Англійська мова

Джурляк О.О.

5

14-17

14-17

14-17

Ткаченко О.М.

14-17

14-17

Німецька мова

Гацько О.М.

2

14-17

14-17

Українська ділова мова

Волохова О.О.

4

14-17

14-17

14-17

14-17

Риторика

Милашенко-Вертегел Л.П.

1

14-17

Українська мова та література

Швайковська В.М.

3

14-17

Коновалова В.В.

14-17

Городніча Н.В.

14-17

Фольклористика

Швагер С.І.

1

14-17

Російська мова

Зозуленко М.В.

1

14-17

Зарубіжна література

Зозуленко М.В.

1

14-17

Російська література

Юзва Р.С.

1

14-17

Мистецтвознавство

Горкунова О.В.

1

14-17

Літературна творчість

Зозуленко М.В.

1

14-17

Журналістика

Крісюк О.О.

2

14-17

14-17

Історії, географії та суспільних наук

Правознавство

Сировий О.В.

9

14-17

14-17

14-17

Пришляк М.І.

14-17

14-17

14-17

Бондажевський П.М.

14-17

Мерзлякова О.О.

14-17

Недобер І.Г.

14-17

Історичне краєзнавство

Недобер І.Г.

4

14-17

Атаманюк О.В.

14-17

Губарева С.Ф.

14-17

14-17

Історія України

Погоріла Ж.М.

2

14-17

14-17

Релігієзнавство

Грушовець О.Є.

1

14-17

Філософія

Грушовець О.Є.

1

14-17

Географічне краєзнавство

Савченко Т.Б.

1

14-17

Всесвітня історія

Мерзлякова О.О.

2

14-17

Чиж В.С.

 

14-17

Археологічне краєзнавство

Атаманюк О.В.

1

14-17

Соціологія

Павленко Т.М.

3

14-17

Барзенкова-М'ясникова Л.В.

14-17

14-17

Етнологія

Руденко І.Г.

1

14-17

Географія

Савченко Т.Б.

1

14-17

Комп'ютерних технологій

Комп'ютерні технології

Московська М.М.

5

14-17

14-17

Хамуда В.В.

14-17

14-17

Лотошникова Н.С.

14-17

Хімії, біології та екології

Юний хімік

Лазарєва Т.П.

2

14-17

14-17

Валеологія

Лазарєва Т.П.

1

14-17

Хімія

Тімшина Л.М.

1

14-17

Юний біолог

Коток Л.М.

1

14-17

Біологія людини

Коток Л.М.

1

14-17

Юний еколог

Давиденко О.В.

5

14-17

Коток Л.М.

14-17

Шпигун Л.І.

14-17

14-17

Смиковська Т.М.

14-17

Агрономія

Коток Л.М.

1

14-17

Основи психології

Павленко Т.М.

1

14-17

Фізики, математики та економіки

Основи економічної теорії

Меленюк В.О.

7

14-17

14-17

14-17

Тивоненко Г.І.

14-17

14-17

Зикіна В.О.

14-17

14-17

Фізика

Кабакова О.В.

1

14-17

Фізико-технічний

Кабакова О.В.

1

14-17

Астрономія

Кабакова О.В.

2

14-17

14-17

Математика

Кучеренко Н.М.

5

14-17

14-17

Микитенко М.С.

14-17

Сушко О.В.

14-17

14-17

Фізкультурно-спортивний або спортивний напрям забезпечує розвиток фізичних здібностей, необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістовного відпочинку і дозвілля, занять фізичною культурою і спортом, підготовку спортивного резерву для збірних команд України, набуття навичок здорового способу життя

ЕЦТКС, тел. (06139)5-37-00

Легка атлетика

Борисенко В.І.

12

6-11

Борисенко В.І.

6-11

Борисенко О.І.

6-11

Щербина О.М.

6-11

Борисенко В.І.

8-13

Борисенко В.В.

7-12

Борисенко В.В.

9-14

Борисенко О.І.

8-13

Ураков Д.С.

7-12

Борисенко В.І.

11-16

Борисенко В.В.

15-21

Борисенко О.І.

13-18

Багатоборство

Борисенко О.І.

2

15-21

Борисенко В.В.

15-21

Бокс

Сарри В.Ю.

9

6-11

Сарри В.Ю.

6-11

Сарри В.Ю.

7-12

Сарри В.Ю.

9-14

Сарри Р.В.

10-15

Сарри В.Ю.

11-16

Сарри Р.В.

11-16

Сарри Р.В.

12-17

Сарри Р.В.

5-10

Спортивна акробатика

Шевченко А.В.

3

7-12

10-15

5-10

Спортивна гімнастика

Шевченко А.В.

1

13-18

Міні-футбол

Хантицький В.О.

3

7-12

7-12

8-13

Футбол

Хантицький В.О.

1

13-21

Баскетбол

Воробйова О.В.

3

11-14

12-15

9-11

Сумо

Воробйов А.А.

1

8-13

Вільна боротьба

Воробйов А.А.

1

9-14

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Вітрильний спорт

Новоскольцев А.Г.

2

10-12

13-16

Морське багатоборство

Кічкар С.О.

2

15-17

Новоскольцев А.Г.

12-15

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Гурток «Шахи»

Суханов В. Ю.

3

6-8

11-15

10-14

Гурток «Юні яхтсмени»

Максименко В.А.

2

10-14

7-14

 

Військово-патріотичний напрям забезпечує належний рівень підготовки до військової служби, виховання патріотичних почуттів та громадянської відповідальності

 

ПЗ "КЮМ" тел. (06139) 4-35-48

Юнга

Дємєхіна О.І.

5

7-9

7-9

9-10

9-10

9-11

Бойко Л.А.

1

9-10

Юний моряк

Комлєва О.С.

2

10-11

11-12

Зірниця

Сеніч В.В.

1

12-14

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Гурток "Школа джур"

Кириченко В.І.

2

9-11

Волков С.В.

10-12

Гурток "Козацькі розваги"

Волков С.В.

1

9-13

Гурток "Бойове мистецтво"

Ланін Д.Г.

1

10-14

Гурток "Влучний стрілець"

Волков С.В.

1

12-16

Гурток "Хортинг"

Мазепа Л.М.

1

5-6

Гурток "Юні інспектори дорожнього руху"

Лудана І.О.

1

10-13

Соціально-реабілітаційний напрям забезпечує соціальне становлення та розвиток інтересів, здібностей, нахилів, потреб у самореалізації, підготовку їх до активної професійної та громадської діяльності, організацію їх змістовного дозвілля та відпочинку

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Гурток "Юний лідер"

Чорна О.Є.

1

14-15

Гурток «Шлях до себе»

Єрміна М.Е.

1

13-15

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Кают компанія "Лідер"

Месевря В.В.

1

12-13

 

Оздоровчий напрям забезпечує необхідні умови для змістовного відпочинку та передбачає оволодіння знаннями про здоровий спосіб життя, організацію їх оздоровлення, набуття і закріплення навичок, зміцнення особистого здоров'я і формування гігієнічної культури особистості

 

ЕЦТКС тел. (06139)5-37-00

Дитячий фітнес

Воробйова О.В.

5

6-11

ГорбатенкоЮ.В.

9-14

6-11

Кобзєва Т.В.

7-11

Уракова О.М.

6-10

Черлідінг

Кобзєва Т.В.

1

8-13

Настільний теніс

Сухов О.О.

1

7-11

Оздоровча гімнастика

Частухіна С.Д.

2

7-11

Уракова О.М.

6-10

ПЗ "КЮМ", тел. (06139) 4-35-48

Плавання

Бакушкіна Л.С.

2

9-10

10-11

Гуманітарний напрям забезпечує розвиток здібностей, обдарувань, практичних навичок, оволодіння знаннями з основ наук соціально-гуманітарного циклу

 

ПЗ "ЦДЮТ", тел. (06139) 6-25-81

Гурток "Superkids"

Предеін О.М.

4

8-9

6-8

6-8

7-9

Гурток "Совушка"

Подволоцька С.Б.

2

11-12

11-12

Гурток "Розумники та розумниці"

Русанова Л.І.

5

5-6

5-6

5-6

5-6

5-6

Гурток естетичного виховання

Бєляєва Н.В.

4

5-6

5-6

5-6

5-6

Студія раннього розвитку дитини

Богушенко О.В.

3

5-6

Ткаченко В.В.

 

Долгополова Т.О.

 

Богушенко О.В.

5-6

Ткаченко В.В.

 

Долгополова Т.О.

 

Богушенко О.В.

5-6

Ткаченко В.В.

 

Долгополова Т.О.