.
 
.

Новини


17 серп. 2018
Нарада керівників закладів освіти
17.08.2018 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

16 серп. 2018
Літо проходить для юних енергодарців з користю
У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

8 серп. 2018
Оголошено результати конкурсу на заміщення вакантних посад ІРЦ
07 серпня 2018 року 0 15.00 годині в управлінні освіти Енергодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: вчителя-дефектолога та практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради Запорізької області .

8 серп. 2018
Твоє професійне майбутнє
В рамках реалізації профорієнтаційного Проекту «STAR PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.» та з метою популяризації робітничих професій Енергодарська міська філія Запорізького обласного центру зайнятості пропонує учням 8-11 класів пройти тестування

31 лип. 2018
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення посади вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, психолога Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

9 лип. 2018
Увага! Оголошено конкурс для призначення на посади педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради.
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників ІРЦ

Всі новини

Педагогічний брифінг

26 груд. 2017
В Енергодарі проведено педагогічний брифінг «Від ідеї освітнього проекту «На крилах успіху» - до його реалізації».

    В Енергодарі проведено педагогічний брифінг «Від ідеї освітнього проекту «На крилах успіху» - до його реалізації». 
З початку навчального року в ЕБГ «Гармонія» впроваджується інноваційний освітній проект «На крилах успіху». Координатор проекту, Юрманова Т.В., співробітник відділу інноватики та стратегії розвитку освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, ознайомила присутніх з формами і методами роботи в освітньому проекті, розповіла про його інноваційність. Учасники заходу розглянули практичну реалізацію проекту. Сплановано ближчим часом створити сторінку на веб-ресурсі проекту для батьків учнів 1-А класу, який є учасником проекту.