.
 
.





Новини


19 січ. 2022
19.01.2022 в управлінні освіти відбулася нарада начальника управління освіти Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста
19.01.2022 в управлінні освіти відбулася нарада начальника управління освіти Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

19 січ. 2022
Раді поділитися приємною новиною!
Раді поділитися приємною новиною!

19 січ. 2022
Конкурс фахової майстерності «Без бар’єрів»
З 17 грудня 2021 року до 18 січня 2022 року було проведено міський етап Першого обласного конкурсу фахової майстерності «Без бар’єрів»

Всі новини

28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання/технології

28 лист. 2021
28 листопада 2021 року на базі ЕБЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання/технології, в якому взяли участь 34 здобувачів освіти (7-11 класи). З них 21 дівчина та 13 хлопців

Вітаємо з перемогою учнів та їх вчителів:

I місце

Лукашова Вікторія (ЕГ №1, 7 клас), вчитель Виговська Л.М.

Чеботок Валерія  (ЕГ №1, 11 клас), вчитель Виговська Л.М.

Вороніна Вікторія  (ЕГ №1, 10 клас), вчитель Виговська Л.М.

Сидоренко Олександр (ЕГ №1, 9 клас), вчитель Нечаєнко О.Г.

Середа Володимир (ЕГ №2, 8 клас), вчитель Закржевський В.В.

Панов Іван (ЕГ №5, 10  клас), вчитель Ткаченко А.О.

Кравченко Катерина (ЕГ №7, 8 клас), вчитель Коваль К.В.

Онопрієнко Валерія (ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»), вчитель Єрьоменко О.В.

 

II місце

Воробйова Анастасія (ЕГ №2, 9 клас), вчитель Родіонова Н.М.

Носко Діана (ЕГ №2, 8 клас), вчитель Родіонова Н.М.

Джеланова Анастасія (ЕГ №4, 8 клас), вчитель  Без’язична О.П.

Плесяк Катерина (ЕГ №4, 8 клас), вчитель  Без’язична О.П.

Колінько Сабіна (ЕГ №4, 7 клас), вчитель  Без’язична О.П.

Бєляєва Дар’я (ЕГ №4, 7 клас), вчитель  Без’язична О.П.

Тетюшев Дмитро (ЕГ №7, 9 клас), вчитель Тарасенко М.В.

Кожан Анна (ЕГ №7, 10 клас), вчитель Коваль К.В.

Клименко Аліна (ЕГ №7, 9 клас), вчитель Коваль К.В.

 

III місце

Палій Ксенія (ЕГ №2, 8 клас), вчитель Родіонова Н.М.

Юрченко Анастасія (ЕГ №2, 7 клас), вчитель Родіонова Н.М.

Турчинська Поліна (ЕГ №3, 7 клас), вчитель Перфильєва Л.В.

Мінкова Аміна (ЕГ №3, 7 клас), вчитель Перфильєва Л.В.

Гнєдаш Анастасія (ЕГ №4, 8 клас), вчитель  Без’язична О.П.

Савченко Олександр (ЕГ №5, 7 клас), вчитель Ткаченко А.О.

Шарипов Олексій (ЕГ №5, 7 клас), вчитель Ткаченко А.О.

Сидоренко Сергій (ЕГ №7, 9 клас), вчитель Тарасенко М.В.

Перкіна Карина (ЕГ №7, 9 клас), вчитель Коваль К.В.

Черненко Іван (ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»), вчитель Парнак І.Г.

Гармаш Дар’я (ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»), вчитель Єрьоменко О.В.