.
 
.

Новини


19 жовт. 2020
Перемога в другому (презентаційному) турі обласного фестивалю «Освіта для здоров’я»
За результатами ІІ (презентаційного) туру фестивалю педагогічних ідей «Освіта для здоров’я»

19 жовт. 2020
Нагородження переможців конкурсу «Будь інженером - 2020!»
19 жовтня 2020 року в навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулося урочисте нагородження переможців відкритого конкурсу «Будь інженером-2020».

15 жовт. 2020
Досягнення освітян нашого міста
12-14 жовтня 2020 року освітяни міста Енергодара взяли участь у XІІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Всі новини

СЕРПНЕВА КОЛЕГІЯ ОСВІТЯН

28 серп. 2020
27 серпня 2020 року відбулася розширена колегія управління освіти Енергодарської міської ради

27 серпня 2020 року відбулася розширена колегія управління освіти Енергодарської міської ради у форматі освітнього форуму «Виклики. Вектори руху. Прогнози на майбутнє в освіті м. Енергодара у 2020-2021 н.р.».

У своєму виступі Букреєва Світлана Михайлівна, начальник управління освіти, проаналізувала результати діяльності управління освіти та закладів освіти міста щодо основних здобутків за попередній рік, виокремила завдання щодо реформування освітньої галузі міста в умовах Нової української школи на 2020-2021 навчальний рік.

Привітав педагогів міста з новим навчальним роком Терентьєв Андрій Альбертович, заступник міського голови. Андрій  Альбертович  зазначив, що вчитель – це не професія, це – покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Він подякував освітянам за плідну працю та зауважив, що міська влада і надалі буде підтримувати вчительство та створювати належні умови для роботи педагогів і навчання дітей.

Основною темою співдоповідачів була організація дистанційного навчання в умовах карантину.

Результатом роботи колегії стало вироблення спільної освітньої стратегії щодо організації дистанційного навчання з урахуванням індивідуальних тактик кожного окремо взятого закладу освіти.