.
 
.

Новини


27 вер. 2021
27 вересня - День дошкілля!
27 вересня - День дошкілля!

23 вер. 2021
Заняття в студії «Сходинки до успіху»
23.09.2021 продовжила свою роботу Студія молодого педагога «Сходинки до успіху»

22 вер. 2021
22.09.2021 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління освіти Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста
22.09.2021 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління освіти Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

Всі новини

Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО

29 лип. 2020
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

  В обласному фестивалі фахової майстерності «Світ довкілля» (Методист року-2020»)  ІІ місце посіла вихователь ДНЗ №3 Тімоніна Ольга Сергіївна.

    В обласному фестивалі «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей»  серед педагогічних працівників, в якому взяли участь 41 педагог у номінації «Коли картина художника оживає…»  І місце посіла Скачок Світлана Василівна, а  у номінації «Художня креативність» ІІ місце посіла Поліщук Тетяна Григорівна.  Це талановиті вихователі ДНЗ №13!

   На обласний фестиваль музично-театральної творчості серед дітей старшого дошкільного віку «Перлинки Запорізького краю» було представлено 10 колективів області. В номінації «Українська народна казка» перемогу отримав колектив ДНЗ №3 (І місце),  в номінаціях «Казка народів світу» та «Авторська казка» ІІ місце посіли колективи ДНЗ №16 та ДНЗ №13.

   В обласному фестивалі-виставці фотомистецтва для закладів дошкільної освіти 2020 «Україна-рідний край: історія довкілля Запорізької області» взяли участь 24 заклади області,  які представили 38 авторських  робіт.  Наші педагоги  отримали перемоги у наступних номінаціях: 

 

«Людина-легенда»

ІІІ місце – Бобкова Вікторія Олександрівна, вихователь ДНЗ №3  за фотоматеріали «Від Снігурочки в «Світлячку» до його директора.

 

«Життя дитини в дитячому садочку»

ІІІ місце – Криворука Ірина Іванівна, вихователь ДНЗ №5 за фотоматеріали «Першотравневе свято»;

 

«Традиції в дошкільному просторі»

ІІ місце – Поліщук Тетяна Григорівна, вихователь ДНЗ №13 за фотоматеріали «Немає переводу добрим звичаям народу»;

 

«Маленькі українці в сучасному освітньому просторі»

І місце – Закітня Галина Олександрівна, вихователь-методист ДНЗ №5 за фотоматеріали «Великодні клопоти»

ІІІ місце – вихователь-методист ДНЗ №10 Вовк Наталя Миколаївна за фотоматеріали «Любов до рідного краю-починається з дитячого садка».

 

Вітаємо наших талановитих педагогів-дошкільників та бажаємо нових творчих успіхів!