.
 
.

Новини


30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

Всі новини

Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,

31 бер. 2020
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

  На конкурс було представлено 43 різноманітних за формою та змістом творчих робіт  учнів  закладів загальної середньої освіти та вихованців ЦДЮТ.    

  Найбільш складними та майстерно виконаними виявилися експонати, представлені учнями ЕБЛ. Так учнями  старших класів були розроблені   «Фонтан Герона», «Труба Рубенса», макет електростанції ВЕС з електротехнічними елементами, моделі роботів-машин, якими можна керувати за допомогою програмного забезпечення, встановленого на смартфон. 

   Учні  ЕЗОШ №2 та ЕНВК №5 в розділі  «Спортивно-технічне моделювання»  представили цікаві спортивно-технічні моделі різних класів та категорій,  а учні ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 - цікаві експонати  у розділі «Архітектура та будівництво».