.
 
.

Новини


30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

Всі новини

Міський конкурс «Вихователь року-2020»

30 бер. 2020
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

У Конкурсі взяли участь педагоги з  двох закладів освіти міста - ДНЗ №3 та ДНЗ №16. Конкурс проведено у два етапи: І-й – вивчення та оцінка перспективного педагогічного досвіду; ІІ-й - захист ППД учасниками Конкурсу (у форматі відео-презентації).

 Під час оцінки перспективних педагогічних досвідів основна увага зверталась на повноту їх розкриття, актуальність та теоретичне обґрунтування заявленої теми, наявність елементів новизни, розкриття технології досвіду, результативність роботи.

За результатами Конкурсу журі визначило переможців:

І місце - Тімоніна О.С., вихователь ДНЗ №3 з темою перспективного педагогічного досвіду «Активізація мовлення дітей дошкільного віку  через впровадження інноваційних технологій» у номінації  «Вихователь року»; 

ІІ місце - Шаповалова Л.В., вихователь-методист ДНЗ №16 з темою перспективного педагогічного досвіду «Системний підхід в плануванні  освітнього процесу, як умова забезпечення надання якісної дошкільної освіти » у номінації  «Вихователь-методист року».

Вітаємо переможця та призера конкурсу! Творчості та наснаги Вам, шановні колеги!