.
 
.

Новини


30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

Всі новини

Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності

27 бер. 2020
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

     Співпраця зі слухачами проходила на платформі Google Classroom. Учасники знайомились з матеріалами, переглядали відео відповідно до теми,  коментували переглянуті матеріали і створювали спільну презентацію, де ділились набутими знаннями. За допомогою Google малюнку відображали своє бачення необхідності володіння ораторськими здібностями вчителю і висловлювали побажання своїм колегам-слухачам ШСПМ.

       Учасники заходу зазначили, що кожний вчитель для успішної діяльності повинен володіти ораторськими здібностями, що  саме від уміння говорити нерідко залежить успіх, авторитет і кар’єра.  Для  того, щоб навчитися добре, змістовно говорити, необхідно збагачувати свої знання й досвід, удосконалювати освіту, всебічно розвивати свою особистість.