.
 
.

Новини


30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

Всі новини

Міська читацька конференція «Світ сучасної української літератури»

20 бер. 2020
11.03.2020 року в рамках Шевченківських днів проведено міську читацьку конференцію

11.03.2020 року в рамках Шевченківських днів проведено  міську читацьку конференцію  "Світ сучасної української літератури",  учасниками якої були учні і вчителі  закладів загальної середньої  освіти міста.

Учні представили цікаві повідомлення про українських письменників сучасності, знайомили з біографічними даними,  читали уривки творів.

Під час заходу переглядали фрагменти кінофільмів, поставлених на твори сучасних письменників, були присутні на уявному інтерв’ю  з письменницею.   Учасники конференції  зробили висновок, що  творчість сучасних українських письменників має велике значення для виховання та духовного зростання молодого покоління українців, формування їх демократичного та гуманістичного світогляду, естетичної свідомості та смаку.