.
 
.

Новини


25 черв. 2020
Нарада з керівниками закладів освіти
24.06.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

25 черв. 2020
Засідання колегії управління освіти
24 червня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління

30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

Всі новини

Семінар-практикум для вчителів технічної праці

21 лют. 2020
В рамках міського методичного об‘єднання для вчителів технічної праці на базі ЕНВК №1 проведено семінар практичного спрямування «Структура компетентісно-орієнтованого урока технічної праці».

В рамках міського методичного об‘єднання для  вчителів технічної праці на базі ЕНВК №1  проведено семінар практичного спрямування  «Структура компетентісно-орієнтованого урока технічної праці».

Педагоги обмінялись думками щодо актуальності зазначеного  питання в формуванні життєвих компетенцій учнів. Головні завдання – це розвиток індивідуальних  здібностей учнів, збагачування їх індивідуального досвіду.  Важливим  є формування моральних цінностей кожної особистості, розвиток соціальних і комунікативних здібностей  учнів, створення ситуації успіху. Учасники заходу поділились досвідом роботи з учнями з використанням методу проектів та  сучасних інформаційно-комунікативних технологій.