.
 
.

Новини


27 січ. 2020
Семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування
24 січня 2020 року відбувся міський семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування.

23 січ. 2020
Бібліотечний фольклорно-етнографічний захід «Зимові свята»
У бібліотеці ЕЗОШ №7 відбувся фольклорно-етнографічний захід «Зимові свята», присвячений Дню соборності України.

21 січ. 2020
Інформаційна кампанія до Дня Соборності України «В єдності сила»
Інформаційна кампанія до Дня Соборності України «В єдності сила»

11 січ. 2020
Зустріч педагогів міста Енергодара з вчителями шкіл Нової Каховки Херсонської області
9 січня на базі ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 відбулася зустріч вчителів закладів

28 груд. 2019
З Новим роком та Різдвом
З Новим роком та Різдвом

24 груд. 2019
Засідання колегії управління освіти
24 грудня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління.

Всі новини

Зустріч педагогів міста Енергодара з вчителями шкіл Нової Каховки Херсонської області

11 січ. 2020
9 січня на базі ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 відбулася зустріч вчителів закладів

 9 січня на базі ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 відбулася зустріч вчителів закладів загальної середньої освіти міста та керівників міських методичних об’єднань початкової школи з педагогами пілотних класів НУШ Новокаховської ЗОШ №3, вчителями  ЗОШ №1 та ЗОШ №7, які застосовують LEGO в освітньому просторі НУШ. Зустріч організовано  управлінням освіти Енергодарської міської ради в рамках обміну досвідом з реалізації Концепції «Нової української школи».

Гостей привітали заступник начальника управління освіти Ржевська О.О., директор Науково-методичного центру Цемко С.А., методист НМЦ Стьопіна І.А. Директор  ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 Марієва І.Г. провела  оглядову екскурсію по школі, презентувала гостям освітнє середовище у  класах НУШ, ресурсну кімнату,  медичний блок та медіатеку. Педагоги закладу представили досвід роботи з  використання LEGO на уроках математики із застосуванням програмового забезпечення «Розумники».

В практичній частині заходу гості  провели майстер-клас з використання методики  LEGO «Шість цеглинок 2.0». Під час майстер-класу педагоги Новокаховської ЗОШ №3, ЗОШ №1 та ЗОШ №7 поділились досвідом використання LEGO в різних предметних галузях, запропонували присутнім практично ознайомитись з вправами методики «Шість цеглинок 2.0», килимком формату А-3 (площиною) та надали матеріали для подальшого її впровадження в освітній процес.

 Під час проведення майстер-класу педагоги перетворилися на маленьких учнів і фантазували, адже ЛЕГО – це завжди творчість без правил, політ фантазії та естетичне задоволення від роботи. Учителі обмінялись досвідом роботи та новими ідеями щодо впровадження методики «Шести цеглинок» в освітньому просторі школи.

Висловлюємо велику подяку педагогам з Нової Каховки: методисту ММК Оголюк Н.М.; вчителям ЗОШ №3 - Турбабі Л.В., Турбабі О.В., Цуріковій І.В., Заваді Н.П.; вчителю  ЗОШ №7 Брусенській О.В. та вчителю ЗОШ №1 Куренковій О.М. за змістовний, насичений різноманітними вправами, цікавий майстер-клас.

Заняття пройшло в цікавій, творчій та доброзичливій атмосфері.  Досвід, який отримали педагоги міста під час заходу, буде впроваджуватись у практичній діяльності.