.
 
.

Новини


21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

7 трав. 2020
Флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та вихованці закладів освіти міста організували флешмоб «Згадуємо. Пам’ятаємо. Бережемо».

Всі новини

З Новим роком та Різдвом

28 груд. 2019
З Новим роком та Різдвом

Дорогі друзі!

Новорічні свята – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати вас з Новим роком та Різдвом! Бажаємо міцного здоров¢я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань! Бажаємо вам міцного здоров¢я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро та щедрим на успіхи! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серце любов¢ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім¢ях. Тепла і світла в ваших оселях! Зі святами!