.
 
.

Новини


21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

7 трав. 2020
Флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та вихованці закладів освіти міста організували флешмоб «Згадуємо. Пам’ятаємо. Бережемо».

Всі новини

Засідання колегії управління освіти

24 груд. 2019
24 грудня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління.

За результатами розгляду і обговорення планових питань про підсумки діяльності психологічної служби міста у 2019 році та подальші перспективи роботи, про результати моніторингу виконання закладами освіти статті 30 Закону України «Про освіту» (прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти),  про роботу з кадрами і підготовку кадрового резерву апарату управління освіти Енергодарської міської ради у 2019 році, про виконання плану роботи на 2019 рік та погодження основних питань роботи управління освіти міської ради на 2020 рік, про результати вибіркового контролю за дотриманням закладами загальної середньої освіти установчих документівколегією прийнято 5 відповідних рішень.