.
 
.

Новини


21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

7 трав. 2020
Флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та вихованці закладів освіти міста організували флешмоб «Згадуємо. Пам’ятаємо. Бережемо».

Всі новини

Пробні тренінги Запорізького національного університету

24 груд. 2019
21 грудня 2019 року управлінням освіти організовано проведення двох сесій безкоштовних пробних тренінгів ЗНО

21 грудня 2019 року управлінням освіти організовано  проведення двох сесій безкоштовних пробних тренінгів ЗНО для всіх охочих випускників закладів загальної середньої освіти міста.

Пробні тренінги проведено фахівцями Запорізького національного університету у форматі зовнішнього незалежного оцінювання знань – з української мови і літератури, історії України, математики, фізики, біології, хімії, географії.

Понад 300 одинадцятикласників відвідали кожну із сесій, більшість з них тестувалися одразу з двох предметів. Учасники отримали робочі зошити і бланки відповідей за зразком ЗНО. Виконану роботу викладачі-фахівці ЗНУ перевірять  й оприлюднять на сайті ЗНУ, де з ними можуть ознайомитися всі учасники тренінгів.

Участь у такому заході дозволила майбутнім абітурієнтам звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання  та скласти уявлення про свій загальний рівень підготовки до ЗНО.