.
 
.

Новини


29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

25 черв. 2020
Нарада з керівниками закладів освіти
24.06.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

25 черв. 2020
Засідання колегії управління освіти
24 червня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління

Всі новини

В Енергодарі відбувся фінал обласного етапу «Cool Games»

27 лист. 2019
26 листопада на базі ЕНВК №5 відбувся обласний (фінальний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»

За право представляти Запорізьку область на Всеукраїнському  фіналі, що відбудеться в Києві у лютому 2020 року, змагалися  12 кращих  команд - переможці зональних етапів.

Юних спортсменів та їхніх наставників  привітали  заступник міського голови Андрій Альбертович Терентьєв, начальник управління освіти Світлана Михайлівна Букреєва та  головний суддя змагань Аксьонова Олена Петрівна.

Обласні змагання складалися з різноманітних естафет направлених на розвиток у учнів всіх рухових якостей та проводились у трьох вікових групах.  Азарт, шалені емоції, швидкість та винахідливість – саме так можна охарактеризувати перебіг подій під час спортивно-масового заходу «Cool Games» в Енергодарі.

Всі учасники заходу отримали заряд бадьорості та позитивних емоцій на весь рік.

Вітаємо команди Енергодарської загальноосвітньої школи № 2  середнього та  старшого  вікових дивізіонів за зайняті І та ІІ місця з перемогою.