.
 
.

Новини


29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

25 черв. 2020
Нарада з керівниками закладів освіти
24.06.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

25 черв. 2020
Засідання колегії управління освіти
24 червня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління

Всі новини

ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України

14 лист. 2019
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Учасників конференції та гостей привітала начальник управління освіти Букреєва Світлана Михайлівна. Вона побажала юним науковцям перемог, а журі плідної роботи.

До журі конкурсу були запрошені  науковці  ЗНУ, спеціалісти управління освіти, Науково-методичного центру, фахові спеціалісти  підприємств та організацій міста.

У 30 секціях 10 відділень МАН України свої роботи представили 46 вихованців. Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння більшості учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки. Учасники та їх наукові керівники отримали рекомендації для подальшої роботи. 

Попереду – обласний етап. То ж побажаємо учасникам конкурсу та їх керівникам успіхів!