.
 
.

Новини


28 лист. 2019
Нарада з керівниками закладів освіти
27.11.2019 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

27 лист. 2019
В Енергодарі відбувся фінал обласного етапу «Cool Games»
26 листопада на базі ЕНВК №5 відбувся обласний (фінальний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»

24 лист. 2019
День пам'яті жертв голодоморів в Україні
День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.

20 лист. 2019
Засідання ММО вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти
20.11.2019 на базі ДНЗ №5 відбулося чергове засідання міського методичного об‘єднання вихователів груп раннього віку, на якому розглянуто питання діяльнісного підходу з реалізації освітньої лінії «Емоційно - соціальний розвиток дитини».

14 лист. 2019
ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

11 лист. 2019
Міський фестиваль авторської поезії «Струни душі»
07 листопада 2019 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості, в рамках міського патріотичного проекту «Енергодар – моє рідне місто», відбувся міський фестиваль авторської поезії «Струни душі»

Всі новини

Святкування дня української писемності та мови у закладах освіти міста Енергодара

11 лист. 2019
Уже традиційно на початку листопада, у всіх закладах освіти міста проводяться заходи приурочені до Дня української писемності та мови.

Упродовж тижня педагоги провели мовознавчі вікторини, лінгвістичні турніри та ігри, усні журнали, брейн-ринги знавців мови, конференції. Було організовано виставки стіннівок, плакатів, малюнків, тематичних стендів, літературних газет, книжкові виставки.

Цікавими, пізнавальними та змістовними стали наступні заходи: у ЕНВК №1 – конкурс учнівських творів «Наголос – це легко», у ЕЗОШ №2 – відкритий виховний захід «Мовознавчий квестоград», у ЕБГ «Гармонія» - інтелектуальна on-line-гра  «Мова солов’їна, мова українська», ЕЗОШ №4 – відкритий кінозал: «Український меценат Петро Яцик», у ЕНВК №5 – інтелектуальна гра «Із витоків писемності», у ЕЗОШ №7 – мовознавчий турнір «Слово до слова – зложиться мова», у ЕБЛ – тематичний показ презентацій, у ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 – урочиста лінійка «Лунай, прекрасна наша мово», ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№9 - літературна  година «Рідна мова, калинова».

Не оминули свято і дошкільні заклади, у яких пройшли заходи з шанування рідної мови, а саме: розваги для дітей всіх вікових груп, декламування віршів, мовно-рухливі ігри, музично-літературні композиції, вікторини, виставки малюнків та дитячої літератури.

Масштабним дійством став міський фестиваль авторської поезії «Струни душі», який зібрав під одним дахом талановиту та здібну молодь нашого міста.

Традиційним у цьому році стала участь учнів  та педагогів у написанні радіодиктанту національної єдності. Крім того, 8 листопада проведено міський етап  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Провідна ідея всіх святкових заходів – повчальність, яка надає нащадкам історичний досвід, виховання національної самосвідомості, патріотичних почуттів в учнів, бажання примножувати родинні традиції, розуміння своєї причетності до подій, які відбувались в історії України.