.
 
.

Новини


25 черв. 2020
Нарада з керівниками закладів освіти
24.06.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

25 черв. 2020
Засідання колегії управління освіти
24 червня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління

30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

Всі новини

Святкування дня української писемності та мови у закладах освіти міста Енергодара

11 лист. 2019
Уже традиційно на початку листопада, у всіх закладах освіти міста проводяться заходи приурочені до Дня української писемності та мови.

Упродовж тижня педагоги провели мовознавчі вікторини, лінгвістичні турніри та ігри, усні журнали, брейн-ринги знавців мови, конференції. Було організовано виставки стіннівок, плакатів, малюнків, тематичних стендів, літературних газет, книжкові виставки.

Цікавими, пізнавальними та змістовними стали наступні заходи: у ЕНВК №1 – конкурс учнівських творів «Наголос – це легко», у ЕЗОШ №2 – відкритий виховний захід «Мовознавчий квестоград», у ЕБГ «Гармонія» - інтелектуальна on-line-гра  «Мова солов’їна, мова українська», ЕЗОШ №4 – відкритий кінозал: «Український меценат Петро Яцик», у ЕНВК №5 – інтелектуальна гра «Із витоків писемності», у ЕЗОШ №7 – мовознавчий турнір «Слово до слова – зложиться мова», у ЕБЛ – тематичний показ презентацій, у ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 – урочиста лінійка «Лунай, прекрасна наша мово», ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№9 - літературна  година «Рідна мова, калинова».

Не оминули свято і дошкільні заклади, у яких пройшли заходи з шанування рідної мови, а саме: розваги для дітей всіх вікових груп, декламування віршів, мовно-рухливі ігри, музично-літературні композиції, вікторини, виставки малюнків та дитячої літератури.

Масштабним дійством став міський фестиваль авторської поезії «Струни душі», який зібрав під одним дахом талановиту та здібну молодь нашого міста.

Традиційним у цьому році стала участь учнів  та педагогів у написанні радіодиктанту національної єдності. Крім того, 8 листопада проведено міський етап  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Провідна ідея всіх святкових заходів – повчальність, яка надає нащадкам історичний досвід, виховання національної самосвідомості, патріотичних почуттів в учнів, бажання примножувати родинні традиції, розуміння своєї причетності до подій, які відбувались в історії України.