.
 
.

Новини


25 черв. 2020
Нарада з керівниками закладів освіти
24.06.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

25 черв. 2020
Засідання колегії управління освіти
24 червня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління

30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

Всі новини

Вітаємо переможців Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

7 лист. 2019
З метою підготовки майбутньої наукової зміни в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 5 по 7 листопада 2019 року проходив фінальний етап щорічного Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи»

У заході учні та студенти, що мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук, мали змогу представити свої проекти.

До участі у фінальному етапі форуму, у складі делегації від Запорізької області,  були запрошені вихованці Енергодарської малої академії наук учнівської молоді (директор Погоріла Ж.М.) Кучеренко Олег та Хоролець Катерина. Кучеренко Олег, вихованець гуртка «Фізика», учень 10-А класу ЕБЛ (науковий керівник Кучеренко Н.М.) презентував науково-дослідницький проект в категорії «Енергозберігаючі технології»,  а Хоролець Катерина, вихованка гуртка «Валеологія»,  учениця 11 класу ЕБГ «Гармонія» (науковий керівник Лазарєва Т.П.) представляла науково-дослідницький проект «Вплив статичного навантаження  на адаптаційний потенціал учнів» в категорії  «Анатомія і фізіологія людини». За результатами конкурсу обоє учасників посіли ІІІ місця.

Вітаємо вихованців та їх керівників  з перемогою у Всеукраїнському форумі та бажаємо їм подальших цікавих досліджень та творчих успіхів!