.
 
.

Новини


21 вер. 2020
Результати змагань серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвячені тижню туризму
17 вересня 2020 року серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти було проведено змагання, присвячене тижню туризму.

9 вер. 2020
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Енергодарської міської ради Запорізької області.

28 серп. 2020
СЕРПНЕВА КОЛЕГІЯ ОСВІТЯН
27 серпня 2020 року відбулася розширена колегія управління освіти Енергодарської міської ради

Всі новини

Вітаємо переможців Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

7 лист. 2019
З метою підготовки майбутньої наукової зміни в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 5 по 7 листопада 2019 року проходив фінальний етап щорічного Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи»

У заході учні та студенти, що мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук, мали змогу представити свої проекти.

До участі у фінальному етапі форуму, у складі делегації від Запорізької області,  були запрошені вихованці Енергодарської малої академії наук учнівської молоді (директор Погоріла Ж.М.) Кучеренко Олег та Хоролець Катерина. Кучеренко Олег, вихованець гуртка «Фізика», учень 10-А класу ЕБЛ (науковий керівник Кучеренко Н.М.) презентував науково-дослідницький проект в категорії «Енергозберігаючі технології»,  а Хоролець Катерина, вихованка гуртка «Валеологія»,  учениця 11 класу ЕБГ «Гармонія» (науковий керівник Лазарєва Т.П.) представляла науково-дослідницький проект «Вплив статичного навантаження  на адаптаційний потенціал учнів» в категорії  «Анатомія і фізіологія людини». За результатами конкурсу обоє учасників посіли ІІІ місця.

Вітаємо вихованців та їх керівників  з перемогою у Всеукраїнському форумі та бажаємо їм подальших цікавих досліджень та творчих успіхів!