.
 
.

Новини


25 черв. 2020
Нарада з керівниками закладів освіти
24.06.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

25 черв. 2020
Засідання колегії управління освіти
24 червня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління

30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

Всі новини

Інформаційно-профорієнтаційна акція "Майбутній студент"

7 лист. 2019
З 04 по 08 листопада 2019 року в закладах освіти міста Енергодара для учнів 9-11 класів проходить акція «Майбутній студент»

Акція проводиться  з метою активізації системи професійної орієнтації учнівської молоді та надання можливості усвідомленого професійного вибору.

Під час Акції в закладах освіти для учнів 9-11 класів  проводяться  виховні профорієнтаційні виховні години, екскурсії на підприємства,  інформаційні зустрічі  з представниками закладів вищої освіти.

Учнів познайомили з умовами вступу і навчання викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету, Одеської юридичної академії,  Запорізького гідроенергетичного коледжу "ЗНУ", Дніпрорудненського професійного ліцею, Запорізького національного університету, Енергодарського  інституту державного та муніципального управління «КПУ» ім. Хеноха, Енергодарського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-МНВК» та інших.

Старшокласники спілкувались з представниками ЗВО, ставили запитання, цікавились умовами проживання та працевлаштування, відмічали, що такі зустрічі допоможуть їм у виборі майбутньої професії