.
 
.

Новини


9 вер. 2020
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Енергодарської міської ради Запорізької області.

28 серп. 2020
СЕРПНЕВА КОЛЕГІЯ ОСВІТЯН
27 серпня 2020 року відбулася розширена колегія управління освіти Енергодарської міської ради

20 серп. 2020
19.08.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада
19.08.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

Всі новини

Інформаційно-профорієнтаційна акція "Майбутній студент"

7 лист. 2019
З 04 по 08 листопада 2019 року в закладах освіти міста Енергодара для учнів 9-11 класів проходить акція «Майбутній студент»

Акція проводиться  з метою активізації системи професійної орієнтації учнівської молоді та надання можливості усвідомленого професійного вибору.

Під час Акції в закладах освіти для учнів 9-11 класів  проводяться  виховні профорієнтаційні виховні години, екскурсії на підприємства,  інформаційні зустрічі  з представниками закладів вищої освіти.

Учнів познайомили з умовами вступу і навчання викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету, Одеської юридичної академії,  Запорізького гідроенергетичного коледжу "ЗНУ", Дніпрорудненського професійного ліцею, Запорізького національного університету, Енергодарського  інституту державного та муніципального управління «КПУ» ім. Хеноха, Енергодарського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-МНВК» та інших.

Старшокласники спілкувались з представниками ЗВО, ставили запитання, цікавились умовами проживання та працевлаштування, відмічали, що такі зустрічі допоможуть їм у виборі майбутньої професії