.
 
.

Новини


21 лют. 2020
Семінар-практикум для вчителів технічної праці
В рамках міського методичного об‘єднання для вчителів технічної праці на базі ЕНВК №1 проведено семінар практичного спрямування «Структура компетентісно-орієнтованого урока технічної праці».

19 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

19 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

19 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО

13 лют. 2020
Засідання міської творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти в Енергодарі
12.02.2020 в Науково-методичному центрі управління освіти відбулося засідання міської творчої групи з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей передшкільного віку у процесі трудового виховання».

13 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти в Енергодарі
13.02.2020 на базі ДНЗ №13 відбулося засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп ЗДО з теми «Розвиток мовлення: розв‘язуємо актуальні проблеми».

Всі новини

Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек триває

10 жовт. 2019
9 жовтня свою майстерність демонстрували бібліотекарі ЕЗОШ №7

Немашкало Л.М. запросила на бібліозустріч «У головній ролі – п’ятикласники» учнів, які тільки починають своє знайомство з абонементом «дорослої» бібліотеки. Одразу зацікавило те, що головним героєм зустрічі став учень 10 класу Малік Євген, переможець бібліотечного конкурсу «Книжковий драйв» у номінації «Бібліотечний гурман». Харизматичний юнак одразу заволодів увагою учасників. Розмовляли про улюблені книги Євгена, про Шолохова, Гоголя, Бажова, ділилися планами, захопленнями та мріяли відвідати Японію. Так, виявилося, що це улюблена країна оповідача, а відтепер, мабуть, і всіх п’ятикласників.

Тихоненко З.М. з учнями 3 класу презентували книжкову виставку-календар «Чотири сестри прийшли з-за гори». Учасники із задоволенням пригадували прикмети осені, прислів’я та приказки про цю пору року, показували музичну казку “Всі родичі гарбузові» та виготовляли лепбук «Осінь».

Відтепер принаймні раз на тиждень у бібліотеці буде аншлаг, адже на відвідувачів там чекають Євген із цікавими розповідями, нові захоплюючі книги  та нерозгадана таємниця осінньої краси