.
 
.

Новини


25 черв. 2020
Нарада з керівниками закладів освіти
24.06.2020 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

25 черв. 2020
Засідання колегії управління освіти
24 червня в управлінні освіти відбулося засідання колегії управління

30 трав. 2020
Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей
Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

Всі новини

Змагання учнів 7 класів до Дня захисника України

10 жовт. 2019
10 жовтня пройшов VІІІ міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів, присвячений Дню захисника України

У заході прийняли участь 7 команд із загальною кількістю семикласників 63 особи. До участі були допущені діти з основною та підготовчою групою здоров’я відповідно до заявки, затвердженої директором та медичним працівником ЗЗСО.

Задача кожної команди полягала у проходженні двох дистанцій «Фріроуп» та «Лабіринту-орієнтування» (естафета в заданому напрямку). Безпека дітей під час проходження дистанції «Фріроуп» забезпечувалась представниками від команд.

Дистанція «Фріроуп» з елементами техніки пішохідного туризму включала наступні етапи як і в минулому році: «Колода (фріроуп)», «Андріївський хрест (фріроуп)», «Перила з кільцями (фріроуп)», «Паща дракона (фріроуп)», «Купини (ТПТ)», «Маятник (ТПТ)», «Визначення висоти дерева та азимуту (ТПТ)».

Змагання на дистанції «Лабіринт орієнтування» проводились у вигляді командної естафети в заданому напрямку.

На кожному етапу дистанцій відчувалась напруга: всі діти намагались досягти кращих результатів, поспішали виконувати завдання, прагнучі дійти до перемоги.

В загальному заліку туристського зльоту-змагання серед учнів 7 класів ЗЗСО міста, присвяченого Дню захисника України: І місце виборола команда ЕНВК №1, ІІ місце – команда ЕНВК №5, ІІІ місце – команди ЕЗОШ №4 та ЕБЛ. Вітаємо всіх з перемогою!