.
 
.


ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


11 жовт. 2019
Засідання ММО інструкторів фізичної культури ЗДО
10 жовтня 2019 року на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 проведено засідання ММО інструкторів фізичної культури з теми «Аналіз використання інноваційних технологій, спрямованих на реалізацію діяльнісного підходу щодо формування життєво - компетентної особистості».

11 жовт. 2019
НУШ. Педагогічне ательє з педагогічного дизайну
11.10.2019 Науково-методичним центром у рамках проекту GSuite for Education для вчителів ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 проведено чергове заняття у Педагогічному ательє з педагогічного дизайну.

10 жовт. 2019
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів
10 жовтня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР початкової ланки з теми «Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти».

10 жовт. 2019
Ділова гра для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної освіти «Жив-був педагог»
10 жовтня Науково-методичним центром проведено ділову гру для спеціалістів психологічної служби дошкільної ланки, мета якої − підвищення ефективності роботи з педагогами, налагодження сприятливого психологічного клімату в педагогічних колективах, профілактика стресів

10 жовт. 2019
Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек триває
9 жовтня свою майстерність демонстрували бібліотекарі ЕЗОШ №7

10 жовт. 2019
Змагання учнів 7 класів до Дня захисника України
10 жовтня пройшов VІІІ міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів, присвячений Дню захисника України

Всі новини

Тренінг за методикою the LEGO Foundation «Навчання через гру»

7 жовт. 2019
07 жовтня 2019 р. на базі ЕЗОШ №2 відбувся одноденний тренінг «Використання ігрових технологій навчання (за методикою Lego foundation) відповідно до Концепції «Нова українська школа» для вчителів 1-2 класів ЗЗСО міста

Старший викладач кафедри початкової освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Андрющенко Олена Олександрівна познайомила педагогів з різними методами та формами використання LEGO на уроках.

Вчителі на власному досвіді переконалися, що ігрові методики урізноманітнюють освітній процес, роблять його цікавішим та пізнавальнішим не тільки для учнів, але і для вчителя.

Під час тренінгу учасники проявили креативність, ініціативність та особисту  зацікавленість у роботі з LEGO. Активно і  творчо  працювали у групах.