.
 
.


Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


11 жовт. 2019
Засідання ММО інструкторів фізичної культури ЗДО
10 жовтня 2019 року на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 проведено засідання ММО інструкторів фізичної культури з теми «Аналіз використання інноваційних технологій, спрямованих на реалізацію діяльнісного підходу щодо формування життєво - компетентної особистості».

11 жовт. 2019
НУШ. Педагогічне ательє з педагогічного дизайну
11.10.2019 Науково-методичним центром у рамках проекту GSuite for Education для вчителів ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 проведено чергове заняття у Педагогічному ательє з педагогічного дизайну.

10 жовт. 2019
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів
10 жовтня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР початкової ланки з теми «Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти».

10 жовт. 2019
Ділова гра для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної освіти «Жив-був педагог»
10 жовтня Науково-методичним центром проведено ділову гру для спеціалістів психологічної служби дошкільної ланки, мета якої − підвищення ефективності роботи з педагогами, налагодження сприятливого психологічного клімату в педагогічних колективах, профілактика стресів

10 жовт. 2019
Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек триває
9 жовтня свою майстерність демонстрували бібліотекарі ЕЗОШ №7

10 жовт. 2019
Змагання учнів 7 класів до Дня захисника України
10 жовтня пройшов VІІІ міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів, присвячений Дню захисника України

Всі новини

Квест – гра для вихователів старших груп

26 вер. 2019
25 вересня 2019 року на базі ДНЗ (ясла-садок) № 7, опорного за темою «Формування національної свідомості дошкільників засобами синтезу мистецтв України», для педагогів ДНЗ міста Енергодара проведено квест-гру на тему «В пошуках скарбів народного декоративно-прикладного мистецтва України».

Метою квесту було підвищення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти щодо формування у дошкільників національної свідомості та патріотичних почуттів, сприяння творчому та всебічному розвитку педагогів.

Квест-гра проводилась на території етнічного музею малих архітектурних форм під відкритим небом «Берегиня» ДНЗ №7.

Педагоги за допомогою маршрутних планів-схем виконували завдання, шукали відповіді на поставлені запитання. Підсумком роботи  стало вручення учасникам  квесту сертифікатів.

Далі: https://doshkolnik1.blogspot.com/2019/09/blog-post_24.html