.
 
.


ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


11 жовт. 2019
Засідання ММО інструкторів фізичної культури ЗДО
10 жовтня 2019 року на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 проведено засідання ММО інструкторів фізичної культури з теми «Аналіз використання інноваційних технологій, спрямованих на реалізацію діяльнісного підходу щодо формування життєво - компетентної особистості».

11 жовт. 2019
НУШ. Педагогічне ательє з педагогічного дизайну
11.10.2019 Науково-методичним центром у рамках проекту GSuite for Education для вчителів ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 проведено чергове заняття у Педагогічному ательє з педагогічного дизайну.

10 жовт. 2019
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів
10 жовтня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР початкової ланки з теми «Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти».

10 жовт. 2019
Ділова гра для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної освіти «Жив-був педагог»
10 жовтня Науково-методичним центром проведено ділову гру для спеціалістів психологічної служби дошкільної ланки, мета якої − підвищення ефективності роботи з педагогами, налагодження сприятливого психологічного клімату в педагогічних колективах, профілактика стресів

10 жовт. 2019
Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек триває
9 жовтня свою майстерність демонстрували бібліотекарі ЕЗОШ №7

10 жовт. 2019
Змагання учнів 7 класів до Дня захисника України
10 жовтня пройшов VІІІ міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів, присвячений Дню захисника України

Всі новини

Засідання інтерактивної Школи сучасного керівника міського методичного об'єднання

26 вер. 2019
Під керівництвом методиста Науково-методичного центру управління освіти І.А. Стьопіної 25.09.2019 року проведено засідання інтерактивної Школи сучасного керівника міського методичного об’єднання початкової ланки освіти

Під час засідання педагоги опрацювали зміни до Державного стандарту початкової освіти, з’ясували інформацію щодо індексів обов’язкових результатів навчання для кожної освітньої галузі, розглянули значення термінів у Державному стандарті та шляхи вимірювання результатів навчання здобувачів освіти.

На практичній частині керівники ММО дізналися  про особливості застосування методу Storytelling на уроках, опрацювали сучасні прийоми роботи з текстом історії та  прийоми розвитку комунікативної компетентності учнів.

Під час засідання учасники обговорили можливості застосування методики сторітелінгу на уроках природознавства, математики, основ здоров’я та у виховній роботі.