.
 
.

Новини


13 лют. 2020
Засідання міської творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти в Енергодарі
12.02.2020 в Науково-методичному центрі управління освіти відбулося засідання міської творчої групи з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей передшкільного віку у процесі трудового виховання».

13 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти в Енергодарі
13.02.2020 на базі ДНЗ №13 відбулося засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп ЗДО з теми «Розвиток мовлення: розв‘язуємо актуальні проблеми».

11 лют. 2020
Міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти
З 07 по 10 лютого 2020 року Науково-методичним центром управління освіти проведено міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей

7 лют. 2020
Інтерактивна Школа вчителів 2-х класів
06.02.2020 на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання інтерактивної Школи для вчителів 2-х класів

7 лют. 2020
Семінар-практикум для вихователів груп раннього віку
06.02.2020 на базі ДНЗ №16 для вихователів груп раннього віку проведено семінар - практикум

5 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання музичних керівників ЗДО
05 лютого 2020 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання міського методичного об’єднання музичних керівників

Всі новини

Змагання серед учнів 5-х класів у рамках Тижня туризму

26 вер. 2019
26 вересня серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти проведено змагання, присвячене Тижню туризму

З метою популяризації туризму, спортивного орієнтування та організації змістовного дозвілля учнів міста, 26 вересня 2019 року серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти було проведено змагання, присвячене тижню туризму. Організаторами даного заходу був педагогічний колектив Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту.

У заході прийняли участь 7 команд із загальною кількістю 56 п’ятикласників. До участі були допущені діти з основною та підготовчою групою здоров’я відповідно до заявки, затвердженої директором та медичним працівником ЗЗСО.

Задача кожної команди полягала у проходженні двох дистанцій «Фріроуп» (7 етапів) та «Лабіринту-орієнтування» (5 контрольних пунктів). Безпека дітей під час проходження дистанції «Фріроуп» забезпечувалась представниками від команд та суддями на етапах. Кожен учасник команди намагався швидко і правильно пройти дистанцію, щоб в подальшому стати лідерами змагання.

За результатами кожної дистанції були визначені переможці етапів. На дистанції «Фріроуп»: 1 місце виборола команда ЕЗОШ №2, 2 місце – команда ЕБГ «Гармонія», 3 місце – команда ЕНВК №5. На етапі «Лабірінт-орієнтування»: 1 місце виборола команда ЕЗОШ №7, 2 місце – команда ЕБЛ, 3 місце – команда ЕНВК №1.

В загальному заліку змагань серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвяченому тижню туризму: І місце виборола команда ЕЗОШ №7, ІІ місце – команда ЕБГ «Гармонія, ІІІ місце – команда ЕЗОШ №2. Вітаємо всіх з перемогою!

Сподіваємось, що в наступному навчальному році цей захід пройде так само жваво та весело!