.
 
.

Новини


21 лют. 2020
Семінар-практикум для вчителів технічної праці
В рамках міського методичного об‘єднання для вчителів технічної праці на базі ЕНВК №1 проведено семінар практичного спрямування «Структура компетентісно-орієнтованого урока технічної праці».

19 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

19 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

19 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО

13 лют. 2020
Засідання міської творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти в Енергодарі
12.02.2020 в Науково-методичному центрі управління освіти відбулося засідання міської творчої групи з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей передшкільного віку у процесі трудового виховання».

13 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти в Енергодарі
13.02.2020 на базі ДНЗ №13 відбулося засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп ЗДО з теми «Розвиток мовлення: розв‘язуємо актуальні проблеми».

Всі новини

Майстер-клас для бібліотекарів ЗЗСО міста

20 вер. 2019
19 вересня проведено майстер-клас для бібліотекарів ЗЗСО міста на тему «Бібліотекар в НУШ: привчаємо читати»

Учасники познайомилися з основними засадами НУШ, з роллю в ній читання, а також особливостями функціонування шкільної бібліотеки в нових умовах  та з вимогами до сучасного бібліотекаря. В інтерактивній ігровій формі бібліотекарі практично закріпили прийоми читання, які зможуть використовувати в роботі: «Дощик», «Хвости», «Незнайко», «Відшукай риму», «Актори», «Readbox», «Розмальовки».

На майстер-класі були представлені вправи з використанням Lego: «Фантастична тварина», «Розбуди уяву», «Не скажу, а покажу», «Збудуй історію», «Створи казку», «Безлюдний острів».

Поринувши із задоволенням у дитинство, бібліотекарі зазначили, що тепер набагато краще розуміють своїх наймолодших відвідувачів.