.
 
.


Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


11 жовт. 2019
Засідання ММО інструкторів фізичної культури ЗДО
10 жовтня 2019 року на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 проведено засідання ММО інструкторів фізичної культури з теми «Аналіз використання інноваційних технологій, спрямованих на реалізацію діяльнісного підходу щодо формування життєво - компетентної особистості».

11 жовт. 2019
НУШ. Педагогічне ательє з педагогічного дизайну
11.10.2019 Науково-методичним центром у рамках проекту GSuite for Education для вчителів ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 проведено чергове заняття у Педагогічному ательє з педагогічного дизайну.

10 жовт. 2019
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів
10 жовтня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР початкової ланки з теми «Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти».

10 жовт. 2019
Ділова гра для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної освіти «Жив-був педагог»
10 жовтня Науково-методичним центром проведено ділову гру для спеціалістів психологічної служби дошкільної ланки, мета якої − підвищення ефективності роботи з педагогами, налагодження сприятливого психологічного клімату в педагогічних колективах, профілактика стресів

10 жовт. 2019
Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек триває
9 жовтня свою майстерність демонстрували бібліотекарі ЕЗОШ №7

10 жовт. 2019
Змагання учнів 7 класів до Дня захисника України
10 жовтня пройшов VІІІ міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів, присвячений Дню захисника України

Всі новини

Майстер-клас для бібліотекарів ЗЗСО міста

20 вер. 2019
19 вересня проведено майстер-клас для бібліотекарів ЗЗСО міста на тему «Бібліотекар в НУШ: привчаємо читати»

Учасники познайомилися з основними засадами НУШ, з роллю в ній читання, а також особливостями функціонування шкільної бібліотеки в нових умовах  та з вимогами до сучасного бібліотекаря. В інтерактивній ігровій формі бібліотекарі практично закріпили прийоми читання, які зможуть використовувати в роботі: «Дощик», «Хвости», «Незнайко», «Відшукай риму», «Актори», «Readbox», «Розмальовки».

На майстер-класі були представлені вправи з використанням Lego: «Фантастична тварина», «Розбуди уяву», «Не скажу, а покажу», «Збудуй історію», «Створи казку», «Безлюдний острів».

Поринувши із задоволенням у дитинство, бібліотекарі зазначили, що тепер набагато краще розуміють своїх наймолодших відвідувачів.