.
 
.

Новини


21 лют. 2020
Семінар-практикум для вчителів технічної праці
В рамках міського методичного об‘єднання для вчителів технічної праці на базі ЕНВК №1 проведено семінар практичного спрямування «Структура компетентісно-орієнтованого урока технічної праці».

19 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

19 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

19 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО

13 лют. 2020
Засідання міської творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти в Енергодарі
12.02.2020 в Науково-методичному центрі управління освіти відбулося засідання міської творчої групи з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей передшкільного віку у процесі трудового виховання».

13 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти в Енергодарі
13.02.2020 на базі ДНЗ №13 відбулося засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп ЗДО з теми «Розвиток мовлення: розв‘язуємо актуальні проблеми».

Всі новини

І Всеукраїнська осіння школа «STEM MAS.UA»

20 вер. 2019
З 14 по 19 вересня 2019 року в м. Запоріжжя Національним центром «Мала академія наук України» за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Запорізької облдержадміністрації,та Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено І Всеукраїнську осінню школу «STEM MAS.UA»

Участь в осінній школі взяли 37 учнів з десяти областей України (Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Черкаська). В їх числі були і енергодарці -призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України у відділення технічних наук Нєчкіна Аліна та Кучеренко Олег.

Автором І Всеукраїнської осінньої школи «STEM MAS.UA» є кандидат педагогічних наук, завідувач науково-дослідної експериментальної лабораторії – філії Національного центру «Мала академія наук України», автор інноваційного проекту «Педагогічна система «Школа – МАН», педагог Запорізького технічного ліцею Білоус Світлана Юріївна.

Школа проводилась в інноваційному форматі «Учні+Вчителі» та проходила за такими напрямками:

  1. «Методика динамічного моделювання для запровадження в STEM-освіті» (автор курсу С.Ю. Білоус).
  1. «Астрономія з телескопом і без нього» (автор курсу Н.А. Вірніна).
  2. «Турніри юних фізиків як один з методів навчання на засадах STEM-освіти» (автори курсу О.Л. Камін, О.О. Камін).
  3. «Математичний хендмейд» (автор курсу І.П. Даценко).
  4. «Наукова фотографія» (автор курсу П.А. Давиденко).

Дуже захопливими для юних науковців стали вечірні заняття з практичної астрономії - спостереження у телескоп небесних об’єктів. Діти та педагоги мали змогу побачити Сатурн та Юпітер з його супутниками, роздивитись Місяць та ін., а також спробувати свої сили у астрофотографії.

Здивували гостей нашого регіону пізнавальні екскурсії островом Хортиця, на Запорізьку Січ та до музею Моторсіч.

Отже, тиждень Осінньої школи виявився дуже насиченим як новими знаннями, так і приємними враженнями від спілкування однодумців. Адміністрація Енергодарської малої академії наук висловлює щиру подяку управлінню освіти ЕМР в особі начальника управління Букреєвої С.М. за можливість участі енергодарських юних науковців у І Всеукраїнській осінній школі «STEM MAS.UA»!

Тож старт Всеукраїнської осінньої школи «STEM MAS.UA» був вдалим, а отже можна сподіватись на те, що даний захід стане традиційним.