.
 
.


Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


11 жовт. 2019
Засідання ММО інструкторів фізичної культури ЗДО
10 жовтня 2019 року на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 проведено засідання ММО інструкторів фізичної культури з теми «Аналіз використання інноваційних технологій, спрямованих на реалізацію діяльнісного підходу щодо формування життєво - компетентної особистості».

11 жовт. 2019
НУШ. Педагогічне ательє з педагогічного дизайну
11.10.2019 Науково-методичним центром у рамках проекту GSuite for Education для вчителів ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 проведено чергове заняття у Педагогічному ательє з педагогічного дизайну.

10 жовт. 2019
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів
10 жовтня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР початкової ланки з теми «Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти».

10 жовт. 2019
Ділова гра для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної освіти «Жив-був педагог»
10 жовтня Науково-методичним центром проведено ділову гру для спеціалістів психологічної служби дошкільної ланки, мета якої − підвищення ефективності роботи з педагогами, налагодження сприятливого психологічного клімату в педагогічних колективах, профілактика стресів

10 жовт. 2019
Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек триває
9 жовтня свою майстерність демонстрували бібліотекарі ЕЗОШ №7

10 жовт. 2019
Змагання учнів 7 класів до Дня захисника України
10 жовтня пройшов VІІІ міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів, присвячений Дню захисника України

Всі новини

І Всеукраїнська осіння школа «STEM MAS.UA»

20 вер. 2019
З 14 по 19 вересня 2019 року в м. Запоріжжя Національним центром «Мала академія наук України» за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Запорізької облдержадміністрації,та Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено І Всеукраїнську осінню школу «STEM MAS.UA»

Участь в осінній школі взяли 37 учнів з десяти областей України (Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Черкаська). В їх числі були і енергодарці -призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України у відділення технічних наук Нєчкіна Аліна та Кучеренко Олег.

Автором І Всеукраїнської осінньої школи «STEM MAS.UA» є кандидат педагогічних наук, завідувач науково-дослідної експериментальної лабораторії – філії Національного центру «Мала академія наук України», автор інноваційного проекту «Педагогічна система «Школа – МАН», педагог Запорізького технічного ліцею Білоус Світлана Юріївна.

Школа проводилась в інноваційному форматі «Учні+Вчителі» та проходила за такими напрямками:

  1. «Методика динамічного моделювання для запровадження в STEM-освіті» (автор курсу С.Ю. Білоус).
  1. «Астрономія з телескопом і без нього» (автор курсу Н.А. Вірніна).
  2. «Турніри юних фізиків як один з методів навчання на засадах STEM-освіти» (автори курсу О.Л. Камін, О.О. Камін).
  3. «Математичний хендмейд» (автор курсу І.П. Даценко).
  4. «Наукова фотографія» (автор курсу П.А. Давиденко).

Дуже захопливими для юних науковців стали вечірні заняття з практичної астрономії - спостереження у телескоп небесних об’єктів. Діти та педагоги мали змогу побачити Сатурн та Юпітер з його супутниками, роздивитись Місяць та ін., а також спробувати свої сили у астрофотографії.

Здивували гостей нашого регіону пізнавальні екскурсії островом Хортиця, на Запорізьку Січ та до музею Моторсіч.

Отже, тиждень Осінньої школи виявився дуже насиченим як новими знаннями, так і приємними враженнями від спілкування однодумців. Адміністрація Енергодарської малої академії наук висловлює щиру подяку управлінню освіти ЕМР в особі начальника управління Букреєвої С.М. за можливість участі енергодарських юних науковців у І Всеукраїнській осінній школі «STEM MAS.UA»!

Тож старт Всеукраїнської осінньої школи «STEM MAS.UA» був вдалим, а отже можна сподіватись на те, що даний захід стане традиційним.