.
 
.

Новини


21 лют. 2020
Семінар-практикум для вчителів технічної праці
В рамках міського методичного об‘єднання для вчителів технічної праці на базі ЕНВК №1 проведено семінар практичного спрямування «Структура компетентісно-орієнтованого урока технічної праці».

19 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

19 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

19 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО

13 лют. 2020
Засідання міської творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти в Енергодарі
12.02.2020 в Науково-методичному центрі управління освіти відбулося засідання міської творчої групи з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей передшкільного віку у процесі трудового виховання».

13 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти в Енергодарі
13.02.2020 на базі ДНЗ №13 відбулося засідання міського методичного об‘єднання вихователів середніх груп ЗДО з теми «Розвиток мовлення: розв‘язуємо актуальні проблеми».

Всі новини

Спортивні змагання школярів до Дня фізичної культури і спорту

17 вер. 2019
12-14 вересня 2019 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту на базі ЕЗОШ №2 успішно проведено міський етап всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» серед трьох вікових груп школярів.

У змаганнях  взяли участь команди з дев’яти  закладів освіти міста: ЕНВК №1, ЕЗОШ №2,  ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ №4, ЕНВК №5, ЕБЛ, ЕЗОШ №7, ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6  та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

Юні спортсмени прикладали багато зусиль для перемоги у кожній естафеті, а  вболівальники емоційно підтримували своїх товаришів.

За результатами п’яти  видів змагань переможцями першого вікового дивізіону стала команда Енергодарського навчально-виховного комплексу №5, другого та третього вікового дивізіону - команди Енергодарської загальноосвітньої школи №2. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями.

Крім того у закладах освіти міста відбулись фізкультурно-оздоровчі, спортивно-масові та інформаційно-просвітницькі заходи, які були направлені на розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганду здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей.