.
 
.


ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


11 жовт. 2019
Засідання ММО інструкторів фізичної культури ЗДО
10 жовтня 2019 року на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 проведено засідання ММО інструкторів фізичної культури з теми «Аналіз використання інноваційних технологій, спрямованих на реалізацію діяльнісного підходу щодо формування життєво - компетентної особистості».

11 жовт. 2019
НУШ. Педагогічне ательє з педагогічного дизайну
11.10.2019 Науково-методичним центром у рамках проекту GSuite for Education для вчителів ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 проведено чергове заняття у Педагогічному ательє з педагогічного дизайну.

10 жовт. 2019
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів
10 жовтня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР початкової ланки з теми «Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти».

10 жовт. 2019
Ділова гра для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної освіти «Жив-був педагог»
10 жовтня Науково-методичним центром проведено ділову гру для спеціалістів психологічної служби дошкільної ланки, мета якої − підвищення ефективності роботи з педагогами, налагодження сприятливого психологічного клімату в педагогічних колективах, профілактика стресів

10 жовт. 2019
Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек триває
9 жовтня свою майстерність демонстрували бібліотекарі ЕЗОШ №7

10 жовт. 2019
Змагання учнів 7 класів до Дня захисника України
10 жовтня пройшов VІІІ міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів, присвячений Дню захисника України

Всі новини

Спортивні змагання школярів до Дня фізичної культури і спорту

17 вер. 2019
12-14 вересня 2019 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту на базі ЕЗОШ №2 успішно проведено міський етап всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» серед трьох вікових груп школярів.

У змаганнях  взяли участь команди з дев’яти  закладів освіти міста: ЕНВК №1, ЕЗОШ №2,  ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ №4, ЕНВК №5, ЕБЛ, ЕЗОШ №7, ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6  та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

Юні спортсмени прикладали багато зусиль для перемоги у кожній естафеті, а  вболівальники емоційно підтримували своїх товаришів.

За результатами п’яти  видів змагань переможцями першого вікового дивізіону стала команда Енергодарського навчально-виховного комплексу №5, другого та третього вікового дивізіону - команди Енергодарської загальноосвітньої школи №2. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями.

Крім того у закладах освіти міста відбулись фізкультурно-оздоровчі, спортивно-масові та інформаційно-просвітницькі заходи, які були направлені на розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганду здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей.