.
 
.






ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


25 черв. 2019
Засідання колегії управління освіти
25.06.2019 відбулося засідання колегії управління освіти Енергодарської міської ради

25 черв. 2019
Нарада з керівниками закладів освіти
25.06.2019 відбулася нарада начальника управління з керівниками закладів освіти

11 черв. 2019
Тренінги для вчителів початкових класів відповідно до Концепції «Нова українська школа»
З 27 травня по 08 червня 2019 року на базі ЕЗОШ №2 регіональними тренерами Авдєєвою С.О., Добревою А.І., Корнієць Н.М., Мінаковою І.В., Петрик О.В. та Покровою С.В. проведено заключну сесію підвищення кваліфікації вчителів початкових класів відповідно до Концепції «Нова українська школа».

3 черв. 2019
Вітаємо переможницю обласного фестивалю
З 01 березня по 29 квітня 2019 року Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний фестиваль фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року-2019).

24 трав. 2019
Вітає переможців фестивалю художніх творів
Підведено підсумки фестивалю художніх творів «Ми – надія твоя, Запорізький краю!», присвяченого 80-ти річчю утворення Запорізької області.

24 трав. 2019
Вітаємо учасницю обласного свята «Обдаровані діти -2019»!
22 травня 2019 року у Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців Всеукраїнського етапу інтелектуальних конкурсів.

Всі новини

Вітає переможців фестивалю художніх творів

24 трав. 2019
Підведено підсумки фестивалю художніх творів «Ми – надія твоя, Запорізький краю!», присвяченого 80-ти річчю утворення Запорізької області.

На розгляд журі Конкурсу від закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти було подано 110 робіт. Журі визначило 53 переможці.

Серед  переможців учні закладів освіти міста Енергодара:

І місце - Бондаренко Андрій, учень 8 класу ЕБГ «Гармонія», вчитель  Швайковська В.М.

ІІ місце - Жукова Ганна, учениця  11 класу ЕНВК№1, вчитель Басіч А.С.

ІІ місце - Мирончук Валерія,  учениця  9 класу  ЕЗОШ№4, вчительЧабанюк З.Р.

ІІІ місце - Старусєва Єлизавета, учениця  10 класу ЕБЛ, вчитель Біда Ю.П.

 

Вітаємо переможців та їхніх вчителів!  Бажаємо нових злетів та  нових перемог!