.
 
.

Новини


21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

7 трав. 2020
Флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та вихованці закладів освіти міста організували флешмоб «Згадуємо. Пам’ятаємо. Бережемо».

Всі новини

Вчителі Z- покоління

26 квіт. 2019
25.04.2019 було проведено педагогічну вітальню для молодих педагогів міста за участю переможця конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександром Жуком.

Учасників заходу привітали Букреєва С.М., начальник управління освіти та Цемко С.А., директор НМЦ. 

Молоде покоління вчителів нашого міста мало можливість поспілкуватися з переможцем конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018 p з Олександром Жуком. Висловлюємо подяку Олександру, що віднайшов час для спілкування з молодими педагогами міста про життя вчителя Z- покоління, про звичайні буденні речі, які є у житті кожного вчителя, надавав прості поради, як психолог, розказував про педагогічні прийоми і про важливість уміння працювати у команді, про значимість  проектів у роботі сучасного вчителя і багато чого ще цікавого!