.
 
.

Light Day Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


16 трав. 2019
День вишиванки в закладах освіти міста Енергодара
16 травня у закладах освіти міста діти, педагоги, одягнуті у вишиванки, підготували та провели безліч заходів.

15 трав. 2019
Фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ»
14 травня 2019 року в місті Енергодарі відбувся фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ».

9 трав. 2019
До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги
Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти міста Енергодара відбулися тематичні заходи: лінійки-реквієми, уроки мужності, екскурсії до шкільних музеїв, зустрічі з ветеранами та дітьми війни.

26 квіт. 2019
Заходи, присвячені 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2019 року виповнилося 33 роки з того часу, коли відбулася аварія на Чорнобильській АЕС.

26 квіт. 2019
Вчителі Z- покоління
25.04.2019 було проведено педагогічну вітальню для молодих педагогів міста за участю переможця конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександром Жуком.

26 квіт. 2019
Міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х класів ЗЗСО
23 квітня 2019 року було проведено V-ий міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі

Всі новини

І знову перемога на теренах освіти Енергодара

26 квіт. 2019
25 квітня в Запоріжжі відбувся фінал обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Участь в ньому взяли 4 найкращих вчителів фізичної культури  Запорізької області. Серед них і вчитель фізичної культури Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Шопова Деніс Миколайович. 

Конкурсанти провели  інноваційні уроки фізичної культури, продемонстрували свою педагогічну майстерність, інноваційний підхід у реалізації освітніх та оздоровчих завдань сучасного уроку.

За рішенням журі абсолютним переможцем ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» визнано Шопова Д.М., вчителя фізичної культури ЕНВК №5, який і буде представляти Запорізьку область на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Вітаємо переможця, бажаємо подальших творчих успіхів на освітянській ниві! Натхнення, реалізації нових проектів! Хай Конкурс розкриє перед Вами нові обрії і можливості.