.
 
.

Новини


21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

7 трав. 2020
Флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та вихованці закладів освіти міста організували флешмоб «Згадуємо. Пам’ятаємо. Бережемо».

Всі новини

І знову перемога на теренах освіти Енергодара

26 квіт. 2019
25 квітня в Запоріжжі відбувся фінал обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Участь в ньому взяли 4 найкращих вчителів фізичної культури  Запорізької області. Серед них і вчитель фізичної культури Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Шопова Деніс Миколайович. 

Конкурсанти провели  інноваційні уроки фізичної культури, продемонстрували свою педагогічну майстерність, інноваційний підхід у реалізації освітніх та оздоровчих завдань сучасного уроку.

За рішенням журі абсолютним переможцем ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» визнано Шопова Д.М., вчителя фізичної культури ЕНВК №5, який і буде представляти Запорізьку область на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Вітаємо переможця, бажаємо подальших творчих успіхів на освітянській ниві! Натхнення, реалізації нових проектів! Хай Конкурс розкриє перед Вами нові обрії і можливості.