.
 
.

Light Day Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


16 трав. 2019
День вишиванки в закладах освіти міста Енергодара
16 травня у закладах освіти міста діти, педагоги, одягнуті у вишиванки, підготували та провели безліч заходів.

15 трав. 2019
Фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ»
14 травня 2019 року в місті Енергодарі відбувся фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ».

9 трав. 2019
До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги
Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти міста Енергодара відбулися тематичні заходи: лінійки-реквієми, уроки мужності, екскурсії до шкільних музеїв, зустрічі з ветеранами та дітьми війни.

26 квіт. 2019
Заходи, присвячені 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2019 року виповнилося 33 роки з того часу, коли відбулася аварія на Чорнобильській АЕС.

26 квіт. 2019
Вчителі Z- покоління
25.04.2019 було проведено педагогічну вітальню для молодих педагогів міста за участю переможця конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександром Жуком.

26 квіт. 2019
Міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х класів ЗЗСО
23 квітня 2019 року було проведено V-ий міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі

Всі новини

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Ядерна енергія і світ»

26 квіт. 2019
24 квітня 2019 року в місті Києві пройшов фінальний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» проводиться з метою залучення школярів для поглиблення і популяризації знань про ядерну енергетику і ядерну фізику, підтримки обдарованої молоді, яка прагне розширити свій кругозір в атомній галузі. Загалом в конкурсі беруть участь учні старших класів, ліцеїв і гімназій, які цікавляться різними аспектами природничих наук, а також проявляють схильність до науково-дослідницької діяльності та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

За рішенням журі фінального етапу Всеукраїнського  конкурсу рефератів 

І місце посіла Атаманенко Тетяна, учениця 9 класу ЕБГ «Гармонія», вихованка  ЕМАН  (керівник  Гацько О. М.) з роботою на тему «Терміносистема атомної енергетики і її відображення у спеціальних довідниках».

Заохочувальними призами нагороджені учасники фінального етапу,  учениці 11 класу ЕЗОШ№2 Височина Євгенія і  Єчкало Маргарита ( керівник  Салахова Л. А., вчитель фізики ЕЗОШ№2).

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів та здійснення мрій!