.
 
.


ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


25 черв. 2019
Засідання колегії управління освіти
25.06.2019 відбулося засідання колегії управління освіти Енергодарської міської ради

25 черв. 2019
Нарада з керівниками закладів освіти
25.06.2019 відбулася нарада начальника управління з керівниками закладів освіти

11 черв. 2019
Тренінги для вчителів початкових класів відповідно до Концепції «Нова українська школа»
З 27 травня по 08 червня 2019 року на базі ЕЗОШ №2 регіональними тренерами Авдєєвою С.О., Добревою А.І., Корнієць Н.М., Мінаковою І.В., Петрик О.В. та Покровою С.В. проведено заключну сесію підвищення кваліфікації вчителів початкових класів відповідно до Концепції «Нова українська школа».

3 черв. 2019
Вітаємо переможницю обласного фестивалю
З 01 березня по 29 квітня 2019 року Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний фестиваль фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року-2019).

24 трав. 2019
Вітає переможців фестивалю художніх творів
Підведено підсумки фестивалю художніх творів «Ми – надія твоя, Запорізький краю!», присвяченого 80-ти річчю утворення Запорізької області.

24 трав. 2019
Вітаємо учасницю обласного свята «Обдаровані діти -2019»!
22 травня 2019 року у Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців Всеукраїнського етапу інтелектуальних конкурсів.

Всі новини

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Ядерна енергія і світ»

26 квіт. 2019
24 квітня 2019 року в місті Києві пройшов фінальний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» проводиться з метою залучення школярів для поглиблення і популяризації знань про ядерну енергетику і ядерну фізику, підтримки обдарованої молоді, яка прагне розширити свій кругозір в атомній галузі. Загалом в конкурсі беруть участь учні старших класів, ліцеїв і гімназій, які цікавляться різними аспектами природничих наук, а також проявляють схильність до науково-дослідницької діяльності та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

За рішенням журі фінального етапу Всеукраїнського  конкурсу рефератів 

І місце посіла Атаманенко Тетяна, учениця 9 класу ЕБГ «Гармонія», вихованка  ЕМАН  (керівник  Гацько О. М.) з роботою на тему «Терміносистема атомної енергетики і її відображення у спеціальних довідниках».

Заохочувальними призами нагороджені учасники фінального етапу,  учениці 11 класу ЕЗОШ№2 Височина Євгенія і  Єчкало Маргарита ( керівник  Салахова Л. А., вчитель фізики ЕЗОШ№2).

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів та здійснення мрій!