.
 
.

Новини


21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

7 трав. 2020
Флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та вихованці закладів освіти міста організували флешмоб «Згадуємо. Пам’ятаємо. Бережемо».

Всі новини

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Ядерна енергія і світ»

26 квіт. 2019
24 квітня 2019 року в місті Києві пройшов фінальний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» проводиться з метою залучення школярів для поглиблення і популяризації знань про ядерну енергетику і ядерну фізику, підтримки обдарованої молоді, яка прагне розширити свій кругозір в атомній галузі. Загалом в конкурсі беруть участь учні старших класів, ліцеїв і гімназій, які цікавляться різними аспектами природничих наук, а також проявляють схильність до науково-дослідницької діяльності та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

За рішенням журі фінального етапу Всеукраїнського  конкурсу рефератів 

І місце посіла Атаманенко Тетяна, учениця 9 класу ЕБГ «Гармонія», вихованка  ЕМАН  (керівник  Гацько О. М.) з роботою на тему «Терміносистема атомної енергетики і її відображення у спеціальних довідниках».

Заохочувальними призами нагороджені учасники фінального етапу,  учениці 11 класу ЕЗОШ№2 Височина Євгенія і  Єчкало Маргарита ( керівник  Салахова Л. А., вчитель фізики ЕЗОШ№2).

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів та здійснення мрій!