.
 
.

Новини


21 трав. 2020
А над світом українська вишивка цвіте…..
21 травня Україна святкує одне з найкрасивіших свят – свято вишиванки. Українська вишиванка – це справжній оберіг, духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

12 трав. 2020
Вебінар для бібліотекарів
24 квітня за допомогою сервісів Zoom.ua та YouTube відбувся вебінар для бібліотекарів «Підліток і читання: відпустити не можна заохотити».

7 трав. 2020
Флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та вихованці закладів освіти міста організували флешмоб «Згадуємо. Пам’ятаємо. Бережемо».

Всі новини

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура»)

26 квіт. 2019
25 квітня 2019 року на базі ЕЗОШ №7 проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

У грі взяли участь  рої  «Степові орли» (ЕНВК №1), «Чайка» (ЕЗОШ №2), «Молода Січ» (ЕБГ «Гармонія») та «Лава» (ЕЗОШ №4). Юних джур привітали Букреєва С.М., начальник управління освіти, Шувалов В.М., заступник міського військового комісара та Васильчук А.М., учасник АТО, керівник гуртка ЦТКС. Гості звернулися до учасників гри з побажаннями бути відданими Батьківщині та українському народу, залучатися до відродження національних, загальнолюдських, духовних і моральних цінностей.

Для учасників змагань була підготовлена цікава та насичена конкурсна програма:  «У колі друзів», «Впоряд», «Відун», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Перетягування линви». 

За висновками суддівської колегії призові місця розподілені таким чином:

I  місце - рій «Чайка» Енергодарської  загальноосвітньої школи I-III ст. № 2;

ІІ місце - рій  «Молода Січ» Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія»;

ІІІ місце –  рій  «Степові орли» Енергодарського навчально-виховного комплексу №1.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху в обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»)!