.
 
.

Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Новини


22 бер. 2019
Вітаємо переможця Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!
З 18 по 22 березня 2019 року у місті Дніпро проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Впродовж п’яти днів учні з усіх областей України брали участь в конкурсних випробовуваннях на кращі знання з інформаційних технологій.

22 бер. 2019
Нарада з керівниками закладів освіти
21.03.2019 в управлінні освіти відбулась планова нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками закладів освіти міста

20 бер. 2019
Міський конкурс «Вихователь року»
20 березня 2019 року в Науково-методичному центрі управління освіти Енергодарської міської ради проведено фінальний тур міського конкурсу «Вихователь року-2019».

20 бер. 2019
Профорієнтаційна гра «LEGOКАР’ЄРА» для учнів старших класів м. Енергодара
15 березня 2019р. в рамках місячника зайнятості "Профорієнтаційний орієнтир" представники Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості вперше провели з учнями ЕЗОШ№4 цікаву профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЄРА».

19 бер. 2019
Науково-практичний семінар «Моніторинг якості освіти в ЗДО»
15.03.2019 проведено обласний науково-практичний семінар з теми: «Моніторинг якості освіти в ЗДО відповідно до Державного стандарту дошкільної освіти».

15 бер. 2019
Досягнення освітян нашого міста
14-16 березня 2019 року освітяни міста Енергодара беруть участь у X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

Всі новини

Досягнення освітян нашого міста

15 бер. 2019
14-16 березня 2019 року освітяни міста Енергодара беруть участь у X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

14.03.2019 відбулося нагородження переможців Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» у конкурсах з тематичних номінацій з врученням Гран-прі, золотих і срібних медалей, дипломів і сертифікатів. 

Золотими  медалями нагороджені: 

- ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» №10 (Погребняк Г. О., інструктор з фізичного виховання) у номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні»,

- ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» №12 (Липинська Т.І., директор, Петренко С.М., вихователь-методист, Криворучко С.Р., практичний психолог) у номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні».

Срібними медалями нагороджені:

- ЕНВК №1 (Голованова О.В., учитель початкових класів) у номінації «Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі»,

- ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу «Золотий ключик» №5 у (Волошина О.Г., інструктор  з фізкультури, Огурцова М.В., вихователь)  у номінації «Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі».

Дипломами виставки відзначені роботи: 

- ЕЗОШ №2  (Пелипенко С.І., учитель української мови та літератури, Римар Л.А., учитель музичного мистецтва),

- ЕЗОШ №7 (Немашкало Л. М., завідувач бібліотеки),

- ДНЗ №13 (Скачок С. В., вихователь).

Щиро вітаємо переможців з високою відзнакою конкурсного журі X Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»! Бажаємо успіхів та нових професійних досягнень!

Дмитренко Л.А., методист НМЦ