.
 
.

Light Day Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


16 трав. 2019
День вишиванки в закладах освіти міста Енергодара
16 травня у закладах освіти міста діти, педагоги, одягнуті у вишиванки, підготували та провели безліч заходів.

15 трав. 2019
Фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ»
14 травня 2019 року в місті Енергодарі відбувся фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ».

9 трав. 2019
До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги
Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти міста Енергодара відбулися тематичні заходи: лінійки-реквієми, уроки мужності, екскурсії до шкільних музеїв, зустрічі з ветеранами та дітьми війни.

26 квіт. 2019
Заходи, присвячені 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2019 року виповнилося 33 роки з того часу, коли відбулася аварія на Чорнобильській АЕС.

26 квіт. 2019
Вчителі Z- покоління
25.04.2019 було проведено педагогічну вітальню для молодих педагогів міста за участю переможця конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександром Жуком.

26 квіт. 2019
Міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х класів ЗЗСО
23 квітня 2019 року було проведено V-ий міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі

Всі новини

Досягнення освітян нашого міста

15 бер. 2019
14-16 березня 2019 року освітяни міста Енергодара беруть участь у X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

14.03.2019 відбулося нагородження переможців Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» у конкурсах з тематичних номінацій з врученням Гран-прі, золотих і срібних медалей, дипломів і сертифікатів. 

Золотими  медалями нагороджені: 

- ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» №10 (Погребняк Г. О., інструктор з фізичного виховання) у номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні»,

- ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» №12 (Липинська Т.І., директор, Петренко С.М., вихователь-методист, Криворучко С.Р., практичний психолог) у номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні».

Срібними медалями нагороджені:

- ЕНВК №1 (Голованова О.В., учитель початкових класів) у номінації «Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі»,

- ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу «Золотий ключик» №5 у (Волошина О.Г., інструктор  з фізкультури, Огурцова М.В., вихователь)  у номінації «Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі».

Дипломами виставки відзначені роботи: 

- ЕЗОШ №2  (Пелипенко С.І., учитель української мови та літератури, Римар Л.А., учитель музичного мистецтва),

- ЕЗОШ №7 (Немашкало Л. М., завідувач бібліотеки),

- ДНЗ №13 (Скачок С. В., вихователь).

Щиро вітаємо переможців з високою відзнакою конкурсного журі X Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»! Бажаємо успіхів та нових професійних досягнень!

Дмитренко Л.А., методист НМЦ