.
 
.

Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Новини


22 бер. 2019
Вітаємо переможця Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!
З 18 по 22 березня 2019 року у місті Дніпро проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Впродовж п’яти днів учні з усіх областей України брали участь в конкурсних випробовуваннях на кращі знання з інформаційних технологій.

22 бер. 2019
Нарада з керівниками закладів освіти
21.03.2019 в управлінні освіти відбулась планова нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками закладів освіти міста

20 бер. 2019
Міський конкурс «Вихователь року»
20 березня 2019 року в Науково-методичному центрі управління освіти Енергодарської міської ради проведено фінальний тур міського конкурсу «Вихователь року-2019».

20 бер. 2019
Профорієнтаційна гра «LEGOКАР’ЄРА» для учнів старших класів м. Енергодара
15 березня 2019р. в рамках місячника зайнятості "Профорієнтаційний орієнтир" представники Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості вперше провели з учнями ЕЗОШ№4 цікаву профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЄРА».

19 бер. 2019
Науково-практичний семінар «Моніторинг якості освіти в ЗДО»
15.03.2019 проведено обласний науково-практичний семінар з теми: «Моніторинг якості освіти в ЗДО відповідно до Державного стандарту дошкільної освіти».

15 бер. 2019
Досягнення освітян нашого міста
14-16 березня 2019 року освітяни міста Енергодара беруть участь у X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

Всі новини

Підписання Меморандуму про співпрацю

14 бер. 2019
12 березня в Енергодарській багатопрофільній гімназії «Гармонія» відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Державним підприємством «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство», Енергодарським центром туризму, краєзнавства та спорту та ЕБГ «Гармонія»

З метою залучення юнацтва та молоді до заходів зі створення нових лісових насаджень, пропаганди екологічних знань, формування у дитячій свідомості дбайливого ставлення до навколишньої природи, виховання відповідальних, чесних, розумних наступників лісничих династій Державним підприємством «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» Енергодарським центром туризму, краєзнавства та спорту та Енергодарською багатопрофільною гімназією «Гармонія» підписано тристоронній Меморандум про співпрацю. 

Положеннями Меморандуму передбачено, що вихованці та керівники гуртків ЕЦТКС та ЕБГ «Гармонія» разом із представниками ДП «Кам’янсько-Дніпровське ЛГ» будуть:

- займатися практичною діяльністю у напряму догляду за лісовими насадженнями, заготівлі лісового насіння, збору лікарської сировини, догляду за посівами у лісорозсадниках;

- відвідувати різноманітні екскурсії, проводити лекції, бесіди з кваліфікованими спеціалістами лісового господарства;

- готувати матеріали для видання книги «Визначні дерева Запорізького краю»;

- брати участь у пошукових туристсько-краєзнавчих експедиціях «Визначні дерева рідного краю», «Ліси Запорізького краю»;

- приймати участь у природоохоронних акціях «Шефство над деревом», «Посади своє дерево» тощо.

Координатором цього проекту став Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради. З більш детальною інформацією про цей напрямок діяльності можна ознайомитись на сайті КЗ «Центр туризму» ЗОР

Юлія Павлова, головний спеціаліст
відділу шкіл та позашкільних закладів
управління освіти міської ради