.
 
.

Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Новини


22 бер. 2019
Вітаємо переможця Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!
З 18 по 22 березня 2019 року у місті Дніпро проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Впродовж п’яти днів учні з усіх областей України брали участь в конкурсних випробовуваннях на кращі знання з інформаційних технологій.

22 бер. 2019
Нарада з керівниками закладів освіти
21.03.2019 в управлінні освіти відбулась планова нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками закладів освіти міста

20 бер. 2019
Міський конкурс «Вихователь року»
20 березня 2019 року в Науково-методичному центрі управління освіти Енергодарської міської ради проведено фінальний тур міського конкурсу «Вихователь року-2019».

20 бер. 2019
Профорієнтаційна гра «LEGOКАР’ЄРА» для учнів старших класів м. Енергодара
15 березня 2019р. в рамках місячника зайнятості "Профорієнтаційний орієнтир" представники Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості вперше провели з учнями ЕЗОШ№4 цікаву профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЄРА».

19 бер. 2019
Науково-практичний семінар «Моніторинг якості освіти в ЗДО»
15.03.2019 проведено обласний науково-практичний семінар з теми: «Моніторинг якості освіти в ЗДО відповідно до Державного стандарту дошкільної освіти».

15 бер. 2019
Досягнення освітян нашого міста
14-16 березня 2019 року освітяни міста Енергодара беруть участь у X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

Всі новини

Конкурс «Птахи нашого міста»

13 бер. 2019
До міжнародного Дня птахів 12 березня серед учнів 4-х класів шкіл міста проведено четверту конкурсну програму «Птахи нашого міста»

За ініціативою та під керівництвом колективу Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту з метою залучення учнів молодшого шкільного віку до охорони довкілля, привернення уваги до необхідності особистої участі в охороні оточуючого середовища 12 березня 2018 року проведено міську конкурсну програму «Птахи нашого міста», присвячену міжнародному Дню птахів. 

У конкурсі взяли участь учні 4-х класів закладів загальної та середньої освіти міста. 

Задача кожної команди полягала у проходженні трьох дистанцій.

Перша дистанція – конкурс-стежина «В кожної пташки свої замашки». Суть етапу полягала у проходженні умовного маршруту, на станціях якого команда виконує різноманітні завдання: «Взаємозв’язки» (скласти речення із частин та знайти взаємозв’язок в природі), «Розмалюй пташку» (розфарбувати зображення пташки такою, як вона виглядає в природі), «Знайди своє гніздо» (гра на згуртування команди, з допомогою лабіринту закотити «пташине яйце» в потрібне гніздо), «Закінчи прислів’я» (з’єднати правильно частини прислів’я про пташок), «Наші знаменитості» (відгадати пташку за її яскравими особливостями), «Силует» (впізнати пташку за силуетом та знайти правильно зображення її частин тіла), «Впізнай птаха» (загадки про пташок), «Пташині головоломки» (було представлено такі види головоломок як танграм, судоку та словесна мозаїка). За результатами проходження першої дистанції переможцями стали команди ЕБГ «Гармонія», ЕНВК №1 та ЕНВК №5.

 

дистанція «Взаємозв’язок»

 

дистанція «Знайди своє гніздо»

 

дистанція «Пташині головоломки»

 

Друга дистанція – «Пташиний лабіринт». На майданчику розташовані конуси з нанесеними на них буквами. Перед стартом учні отримують маршрутний лист-карту, на якій позначені всі конуси, які стоять на майданчику, олівець і особисту картку. Мета учасників – за найменший час пройти за указаним у карті маршрутом, а потім правильно скласти слово з букв на конусах. Найкращі результати другої дистанції продемонстрували команди ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, ЕНВК №1 та ЕЗОШ №2.

 

дистанція «Пташиний лабіринт»

 

Остання та найвідповідальніша дистанція конкурсної програми –  «Конкурс корифеїв». Представник від команди повинен був впізнати голоси птахів та відповісти на 8 запитань з особливостей життя цих птахів. Лідерами цієї дистанції були учні ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, ЕНВК №1 та ЕЗОШ №7.

дистанція «Конкурс корифеїв»

 

У загальному заліку конкурсної програми «Птахи нашого міста» серед учнів 4-х класів ЗЗСО: І місце виборола команда ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, ІІ місце – команда ЕБГ «Гармонія», ІІІ місце – команда ЕНВК №1. 

Вітаємо всіх з перемогою! 

Юлія Павлова, головний спеціаліст
відділу шкіл та позашкільних закладів
управління освіти міської ради