.
 
.

Light Day Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


16 трав. 2019
День вишиванки в закладах освіти міста Енергодара
16 травня у закладах освіти міста діти, педагоги, одягнуті у вишиванки, підготували та провели безліч заходів.

15 трав. 2019
Фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ»
14 травня 2019 року в місті Енергодарі відбувся фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ».

9 трав. 2019
До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги
Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти міста Енергодара відбулися тематичні заходи: лінійки-реквієми, уроки мужності, екскурсії до шкільних музеїв, зустрічі з ветеранами та дітьми війни.

26 квіт. 2019
Заходи, присвячені 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2019 року виповнилося 33 роки з того часу, коли відбулася аварія на Чорнобильській АЕС.

26 квіт. 2019
Вчителі Z- покоління
25.04.2019 було проведено педагогічну вітальню для молодих педагогів міста за участю переможця конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександром Жуком.

26 квіт. 2019
Міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х класів ЗЗСО
23 квітня 2019 року було проведено V-ий міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі

Всі новини

Конкурс «Птахи нашого міста»

13 бер. 2019
До міжнародного Дня птахів 12 березня серед учнів 4-х класів шкіл міста проведено четверту конкурсну програму «Птахи нашого міста»

За ініціативою та під керівництвом колективу Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту з метою залучення учнів молодшого шкільного віку до охорони довкілля, привернення уваги до необхідності особистої участі в охороні оточуючого середовища 12 березня 2018 року проведено міську конкурсну програму «Птахи нашого міста», присвячену міжнародному Дню птахів. 

У конкурсі взяли участь учні 4-х класів закладів загальної та середньої освіти міста. 

Задача кожної команди полягала у проходженні трьох дистанцій.

Перша дистанція – конкурс-стежина «В кожної пташки свої замашки». Суть етапу полягала у проходженні умовного маршруту, на станціях якого команда виконує різноманітні завдання: «Взаємозв’язки» (скласти речення із частин та знайти взаємозв’язок в природі), «Розмалюй пташку» (розфарбувати зображення пташки такою, як вона виглядає в природі), «Знайди своє гніздо» (гра на згуртування команди, з допомогою лабіринту закотити «пташине яйце» в потрібне гніздо), «Закінчи прислів’я» (з’єднати правильно частини прислів’я про пташок), «Наші знаменитості» (відгадати пташку за її яскравими особливостями), «Силует» (впізнати пташку за силуетом та знайти правильно зображення її частин тіла), «Впізнай птаха» (загадки про пташок), «Пташині головоломки» (було представлено такі види головоломок як танграм, судоку та словесна мозаїка). За результатами проходження першої дистанції переможцями стали команди ЕБГ «Гармонія», ЕНВК №1 та ЕНВК №5.

 

дистанція «Взаємозв’язок»

 

дистанція «Знайди своє гніздо»

 

дистанція «Пташині головоломки»

 

Друга дистанція – «Пташиний лабіринт». На майданчику розташовані конуси з нанесеними на них буквами. Перед стартом учні отримують маршрутний лист-карту, на якій позначені всі конуси, які стоять на майданчику, олівець і особисту картку. Мета учасників – за найменший час пройти за указаним у карті маршрутом, а потім правильно скласти слово з букв на конусах. Найкращі результати другої дистанції продемонстрували команди ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, ЕНВК №1 та ЕЗОШ №2.

 

дистанція «Пташиний лабіринт»

 

Остання та найвідповідальніша дистанція конкурсної програми –  «Конкурс корифеїв». Представник від команди повинен був впізнати голоси птахів та відповісти на 8 запитань з особливостей життя цих птахів. Лідерами цієї дистанції були учні ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, ЕНВК №1 та ЕЗОШ №7.

дистанція «Конкурс корифеїв»

 

У загальному заліку конкурсної програми «Птахи нашого міста» серед учнів 4-х класів ЗЗСО: І місце виборола команда ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, ІІ місце – команда ЕБГ «Гармонія», ІІІ місце – команда ЕНВК №1. 

Вітаємо всіх з перемогою! 

Юлія Павлова, головний спеціаліст
відділу шкіл та позашкільних закладів
управління освіти міської ради