.
 
.

Light Day Відеоінструкція для вступу 2019

Новини


16 трав. 2019
День вишиванки в закладах освіти міста Енергодара
16 травня у закладах освіти міста діти, педагоги, одягнуті у вишиванки, підготували та провели безліч заходів.

15 трав. 2019
Фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ»
14 травня 2019 року в місті Енергодарі відбувся фінал міського конкурсу виховних проектів «Марафон унікальних справ».

9 трав. 2019
До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги
Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти міста Енергодара відбулися тематичні заходи: лінійки-реквієми, уроки мужності, екскурсії до шкільних музеїв, зустрічі з ветеранами та дітьми війни.

26 квіт. 2019
Заходи, присвячені 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2019 року виповнилося 33 роки з того часу, коли відбулася аварія на Чорнобильській АЕС.

26 квіт. 2019
Вчителі Z- покоління
25.04.2019 було проведено педагогічну вітальню для молодих педагогів міста за участю переможця конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександром Жуком.

26 квіт. 2019
Міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х класів ЗЗСО
23 квітня 2019 року було проведено V-ий міський краєзнавчий конкурс «Кучугури - 2019» серед учнів 8-х закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі

Всі новини

Міська читацька конференція «Я відкриваю нового Тараса Шевченка»

12 бер. 2019
Кожного березня ми вшановуємо пам’ять славетного українського поета, художника, культурного діяча – Тараса Григоровича Шевченка. 12 березня 2019 року на базі ЕЗОШ №2 відбулась міська читацька конференція для учнівської молоді «Я відкриваю нового Тараса Шевченка», присвячена 205-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися  С.А.Цемко – директор Науково-методичного центру управління  освіти, Т.О.Скиба - громадський діяч, голова  товариства "Просвіта" в Енергодарі, які зазначили, що творчість Шевченка є духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх поколінь він є потужним джерелом національної свідомості, символом України.

У конференції взяли участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, які разом з педагогами дослідили та розкрили напрями конференції.

Учасники конференції презентували пошукові роботи за напрямами:

- Світоч нації та всього людства;

- Рідкісні видання «Кобзаря»;

-  Віртуальна екскурсія музеями Шевченка;

- Шевченко – живописець.  Альбом «Живописна Україна»;

- Шевченко і Запорізький край;

- Пісенна Шевченкіана: поезії Тараса Шевченка у музичних творах;

- Таємниця походження Шевченка на основі останніх журналістських розслідувань.

 

За підсумками конференції була прийнята резолюція: 

1.Схвалити основні положення доповідей учасників конференції, відзначити їх актуальність, ґрунтовність та  належну якість і глибину.

2. Визнати творчість Тараса Шевченка такою, що має виняткове значення в плеканні національної самототожності, державності та духовності, вихованні любові до Батьківщини, формуванні демократичного, гуманістичного світогляду, естетичної свідомості та смаку, критичного, образно-емоційного мислення та для духовного зростання молодого покоління українців. 

3. Популяризувати читацькі конференції, круглі столи з метою формування культури читання учнівської молоді як стилю життя, та книги як явища, що  протистоїть викликам цифрової епохи.

4.Учням і вчителям брати участь у Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, круглих столах, громадських обговореннях, форумах, конференціях, що сприятиме  глибшому пізнанню й розумінню особистості Шевченка та популяризації його творчості.

5. Розпочати роботу над створенням  альманаху художніх та дослідницьких учнівських творів «Я відкриваю Шевченка».