.
 
.

Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Новини


22 бер. 2019
Вітаємо переможця Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!
З 18 по 22 березня 2019 року у місті Дніпро проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Впродовж п’яти днів учні з усіх областей України брали участь в конкурсних випробовуваннях на кращі знання з інформаційних технологій.

22 бер. 2019
Нарада з керівниками закладів освіти
21.03.2019 в управлінні освіти відбулась планова нарада начальника управління Букреєвої С.М. з керівниками закладів освіти міста

20 бер. 2019
Міський конкурс «Вихователь року»
20 березня 2019 року в Науково-методичному центрі управління освіти Енергодарської міської ради проведено фінальний тур міського конкурсу «Вихователь року-2019».

20 бер. 2019
Профорієнтаційна гра «LEGOКАР’ЄРА» для учнів старших класів м. Енергодара
15 березня 2019р. в рамках місячника зайнятості "Профорієнтаційний орієнтир" представники Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості вперше провели з учнями ЕЗОШ№4 цікаву профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЄРА».

19 бер. 2019
Науково-практичний семінар «Моніторинг якості освіти в ЗДО»
15.03.2019 проведено обласний науково-практичний семінар з теми: «Моніторинг якості освіти в ЗДО відповідно до Державного стандарту дошкільної освіти».

15 бер. 2019
Досягнення освітян нашого міста
14-16 березня 2019 року освітяни міста Енергодара беруть участь у X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

Всі новини

Міська читацька конференція «Я відкриваю нового Тараса Шевченка»

12 бер. 2019
Кожного березня ми вшановуємо пам’ять славетного українського поета, художника, культурного діяча – Тараса Григоровича Шевченка. 12 березня 2019 року на базі ЕЗОШ №2 відбулась міська читацька конференція для учнівської молоді «Я відкриваю нового Тараса Шевченка», присвячена 205-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися  С.А.Цемко – директор Науково-методичного центру управління  освіти, Т.О.Скиба - громадський діяч, голова  товариства "Просвіта" в Енергодарі, які зазначили, що творчість Шевченка є духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх поколінь він є потужним джерелом національної свідомості, символом України.

У конференції взяли участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, які разом з педагогами дослідили та розкрили напрями конференції.

Учасники конференції презентували пошукові роботи за напрямами:

- Світоч нації та всього людства;

- Рідкісні видання «Кобзаря»;

-  Віртуальна екскурсія музеями Шевченка;

- Шевченко – живописець.  Альбом «Живописна Україна»;

- Шевченко і Запорізький край;

- Пісенна Шевченкіана: поезії Тараса Шевченка у музичних творах;

- Таємниця походження Шевченка на основі останніх журналістських розслідувань.

 

За підсумками конференції була прийнята резолюція: 

1.Схвалити основні положення доповідей учасників конференції, відзначити їх актуальність, ґрунтовність та  належну якість і глибину.

2. Визнати творчість Тараса Шевченка такою, що має виняткове значення в плеканні національної самототожності, державності та духовності, вихованні любові до Батьківщини, формуванні демократичного, гуманістичного світогляду, естетичної свідомості та смаку, критичного, образно-емоційного мислення та для духовного зростання молодого покоління українців. 

3. Популяризувати читацькі конференції, круглі столи з метою формування культури читання учнівської молоді як стилю життя, та книги як явища, що  протистоїть викликам цифрової епохи.

4.Учням і вчителям брати участь у Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, круглих столах, громадських обговореннях, форумах, конференціях, що сприятиме  глибшому пізнанню й розумінню особистості Шевченка та популяризації його творчості.

5. Розпочати роботу над створенням  альманаху художніх та дослідницьких учнівських творів «Я відкриваю Шевченка».