.
 
.

Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Новини


17 квіт. 2019
Нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста
17.04.2019 в управлінні освіти відбулася планова нарада начальника управління з керівниками підпорядкованих закладів освіти міста

12 квіт. 2019
В Енергодарі відбувся фінал «Інтелект-батлу»
11 квітня у КДЦ «Молодіжний» відбулася фінальна гра «Інтелект-Батлу», який стартував в Енергодарі у лютому.

11 квіт. 2019
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
11 квітня 2019 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

11 квіт. 2019
Міський природничий квест «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів ЗЗСО
10 квітня 2019 року було проведено міський природничий квест «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі.

11 квіт. 2019
Фестиваль фізичних експериментів
9 квітня 2019 року, в рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів фізики, на базі Енергодарського багатопрофільного ліцею вперше відбувся фестиваль фізичних експериментів «Яскравий феєрверк», організований Науково-методичним центром управління освіти.

10 квіт. 2019
Зональний тур обласного етапу Спартакіади школярів з волейболу
10 квітня 2019 року на базі ЕЗОШ №7 проведено зональний тур обласного етапу 73-ї Спартакіади школярів з волейболу.

Всі новини

Методичний аукціон

17 січ. 2019
16.01.2019 проведено методичний аукціон «Форми методичної роботи в опорному закладі» за участю відповідальних за роботу опорних закладів.

16.01.2019 р. проведено методичний аукціон «Форми методичної роботи в опорному закладі» за участю відповідальних за роботу опорних закладів. 

З метою розширення представлень про  можливості використання нових форм методичної роботи, підвищення ролі опорних закладів в освітньому просторі міста методистом НМЦ Дмитренко Л.А. проведено методичний аукціон  «Форми методичної роботи в опорному закладі», в якому взяли участь заступники директорів з НВР ЗЗСО та ЗПО, вихователі-методисти дошкільних закладів освіти.

Учасники аукціону творчо “продавали” та “купували” інноваційні методичні розробки.  На «продаж» були виставлені лоти:  брейн-ринг «Підвищення національної культури і свідомості педагогів» (ДНЗ №7), воркшоп  «Лялька як персона» (ДНЗ №14), семінар як ефективна форма роботи в опорному закладі (ЕНВК №1),  семінар – квест «Розкриття потенціалу міжпредметних зв’язків для формування ключових компетентностей учнів…» (ЕБГ «Гармонія»),  ділова гра «Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе» (ЕЗОШ №7),   квест "Робітничий орієнтир" (ЕНВК «ЗНЗ- МНВК»),  інструктивно-методична нарада щодо підготовки до квесту “Природа рідного міста” (ЦТКС), майстер-клас “Новорічний настрій” (ЦДЮТ).

Найвищу «аукціонну ціну» заплатили за:

  • майстер-клас “Новорічний настрій” (ЦДЮТ), 
  • брейн-ринг «Підвищення національної культури і свідомості педагогів» (ДНЗ №7),
  • семінар – квест «Розкриття потенціалу міжпредметних зв’язків для формування ключових компетентностей учнів…» (ЕБГ «Гармонія»),
  • воркшоп  «Лялька як персона» (ДНЗ №14).

Саме ці форми роботи плануються для проведення в закладах освіти міста в майбутньому, про що свідчать домовленості між «продавцями» та «покупцями».

Учасники заходу розширили представлення про  можливості використання нових форм методичної роботи, запропонували вдосконалити механізм «купівлі-продажу» та зробити аукціон щорічним.

Аукціон  «Форми методичної роботи в опорному закладі» сприяв підвищенню ролі опорних закладів в освітньому просторі міста, отримав високу оцінку в ході анкетування учасників.

 Фотоальбом