.
 
.

ЗНО

Новини


13 лют. 2019
Вітаємо учнів ЕНВК№1 з перемогою
Вітаємо переможців та їхніх вчителів з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, що проходив підгаслом «Об’єднаймося ж, братимої!» на тему: «Духовні святині рідного краю»

8 лют. 2019
Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко-Україна 2019"
З метою всебічної підтримки обдарованої молоді Міністерством освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та корпорацією Intel в Україні з 05 по 08 лютого 2019 року було проведено Всеукраїнський конкурс «Intel Еко Україна 2019» - національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2019 (International Science and Engineering Fair).

7 лют. 2019
Вітаємо переможців!
21-24.01.2019р. у місті Києв іпідведено підсумки ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедицї учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

30 січ. 2019
Виховний захід
29 січня 2019 року в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», в рамках міського патріотичного проекту «З любов’ю до України», відбувся виховний захід «Квіти у полі там, де Крути»,присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

30 січ. 2019
Тиждень математики
25 січня 2019 року в ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 в рамках Тижня математики відбувся цікавий захід «Storytelling з LEGO».

29 січ. 2019
Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів ЗЗСО
24 січня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів ЗЗСО з теми «Консультування педагогів і батьків.

Всі новини

Методичний аукціон

17 січ. 2019
16.01.2019 проведено методичний аукціон «Форми методичної роботи в опорному закладі» за участю відповідальних за роботу опорних закладів.

16.01.2019 р. проведено методичний аукціон «Форми методичної роботи в опорному закладі» за участю відповідальних за роботу опорних закладів. 

З метою розширення представлень про  можливості використання нових форм методичної роботи, підвищення ролі опорних закладів в освітньому просторі міста методистом НМЦ Дмитренко Л.А. проведено методичний аукціон  «Форми методичної роботи в опорному закладі», в якому взяли участь заступники директорів з НВР ЗЗСО та ЗПО, вихователі-методисти дошкільних закладів освіти.

Учасники аукціону творчо “продавали” та “купували” інноваційні методичні розробки.  На «продаж» були виставлені лоти:  брейн-ринг «Підвищення національної культури і свідомості педагогів» (ДНЗ №7), воркшоп  «Лялька як персона» (ДНЗ №14), семінар як ефективна форма роботи в опорному закладі (ЕНВК №1),  семінар – квест «Розкриття потенціалу міжпредметних зв’язків для формування ключових компетентностей учнів…» (ЕБГ «Гармонія»),  ділова гра «Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе» (ЕЗОШ №7),   квест "Робітничий орієнтир" (ЕНВК «ЗНЗ- МНВК»),  інструктивно-методична нарада щодо підготовки до квесту “Природа рідного міста” (ЦТКС), майстер-клас “Новорічний настрій” (ЦДЮТ).

Найвищу «аукціонну ціну» заплатили за:

  • майстер-клас “Новорічний настрій” (ЦДЮТ), 
  • брейн-ринг «Підвищення національної культури і свідомості педагогів» (ДНЗ №7),
  • семінар – квест «Розкриття потенціалу міжпредметних зв’язків для формування ключових компетентностей учнів…» (ЕБГ «Гармонія»),
  • воркшоп  «Лялька як персона» (ДНЗ №14).

Саме ці форми роботи плануються для проведення в закладах освіти міста в майбутньому, про що свідчать домовленості між «продавцями» та «покупцями».

Учасники заходу розширили представлення про  можливості використання нових форм методичної роботи, запропонували вдосконалити механізм «купівлі-продажу» та зробити аукціон щорічним.

Аукціон  «Форми методичної роботи в опорному закладі» сприяв підвищенню ролі опорних закладів в освітньому просторі міста, отримав високу оцінку в ході анкетування учасників.

 Фотоальбом