.
 
.

ЗНО

Новини


17 січ. 2019
Методичний аукціон
16.01.2019 проведено методичний аукціон «Форми методичної роботи в опорному закладі» за участю відповідальних за роботу опорних закладів.

16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

14 січ. 2019
ЗАПОРІЗЬКИХ АБІТУРІЄНТІВ ЗНАЙОМЛЯТЬ З ОСОБЛИВОСТЯМИ ЗНО-2019
Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР

Всі новини

Інструктивно-методична нарада щодо особливостей організації освітнього середовища в 1-х класах НУШ

12 лист. 2018
31 жовтня 2018 року на базі НМЦ проведено інструктивно-методичну нараду з теми «Особливості організації освітнього середовища в 1-х класах Нової української школи

31 жовтня 2018 року на базі НМЦ проведено інструктивно-методичну нараду з теми «Особливості організації освітнього середовища в 1-х класах Нової української школи: середовище, що належить дітям» для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, та вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста.

На нараді розглянуто питання:

1. Організаційно-методичні засади діяльності Інклюзивно-ресурсного центру (Андрущенко О.О., директор ІРЦ).

2. Електронна реєстрація учнів до 1-го класу (Довбня В.В., начальник відділу шкіл та позашкільних закладів УО).

3. Оцінювання навчальних досягнень учнів 1-х класів (Фалілеєва С.Ф., головний спеціаліст відділу шкіл та позашкільних закладів УО).

4. Особливості організації освітнього середовища в 1-х класах НУШ: середовище, що належить дітям (Добрева А.І., методист НМЦ).

                                                                                                  Начальник відділу                                                                                                                    шкіл та позашкільних                                                                                                               закладів       

                                                                                                  Довбня В.В.